אמני ילדים

יש מסיבה לילדים שלכם ואתם מתלבטים את מי להזמין בתור אמן ילדים? בדיוק בגלל זה אתם פה. כאן תמצאו את כל אמני הילדים הכי טובים שיש שיהפכו לכם את מסיבת יום ההולדת למסיבה מיוחדת. בואו ליהנות מיום הולדת בלתי נשכחת עם האמנים שלנו, יש פה כל מה שתרצו: קוסמים, ליצנים כוכבי ילדים ועוד.

ורדינון אמן הילדים
צפון, שרון, מרכז, ירושלים, דר

ורדינון אמן הילדים
מסיבה מקורית ומיוחדת עם הפעלה מקצועית מלווה בתפאורה מדהימה והרבה צחוק


44 המלצות

מופע הצחוקייה
צפון, שרון, מרכז

מופע הצחוקייה
בואו לצחוק צחוק מתגלגל עד לב השמיים כזה שלא משאיר אוויר בבטן


3 המלצות

דיג ודוג זוג ליצנים במופע מדהים
צפון, שרון, מרכז, ירושלים, דר

דיג ודוג זוג ליצנים במופע מדהים
שני ליצנים מצחיקים במיוחד ישאירו את הילדים בלי אוויר לנשימה ביום הולדת שמח ומהנה


55 המלצות

דידה הפעלות
שרון, מרכז

דידה הפעלות


11 המלצות

המופע של רפי
צפון, מרכז

המופע של רפי


1 המלצות

יום הולדת עם יודלה מודלה
שרון, מרכז, השפלה

יום הולדת עם יודלה מודלה
ליצן שהוא גם קוסם מרעיד את האדמה ומגלגל את הילדים מצחוק במופע היתולי במיוחד


4 המלצות

שרית הליצנית והמפעילה
צפון

שרית הליצנית והמפעילה
מסיבה של פעם בחיים עם ליצנית היתולית, הרבה הפתעות וחגיגה של ממש


12 המלצות

עופר ומאור כוכבי הצחוקייה
צפון, שרון, מרכז, ירושלים, דר

עופר ומאור כוכבי הצחוקייה
מופע מצחיק עד דמעות ישאיר את הילדים בלי אוויר בבטן, עם הרבה צבע, קצב והומור שילדים אוהבים


40 המלצות

אומני ילדים

אמני ילדים

על אומני ילדים לימי הולדת
בשנים האחרונות יותר ויותר ילדים מבקשים לראות במו עיניהם את הגיבורים שלהם שנראים על מסכי הטלוויזיה או על במות התיאטרון. אם בעבר ילדים הסתפקו בדמותם של הגיבורים על מסך הטלוויזיה או על הבמה, הרי שכיום חלומו של כל ילד הוא להביא אל יום הולדתו אומן ילדים מוכר ומקצועי שיהפוך את יום ההולדת מחגיגה של ילדים לחגיגה בקנה מידה בינלאומי. אומני ילדים ליום הולדת הם דרך טובה להפוך כל אירוע למשמח במיוחד, מפני שהם מכניסים שמחה לאירוע, צבע מיוחד, קצב שונה ובעיקר מצליחים לקבץ סביבם את כל הילדים וליצור יום הולדת מושקע ואיכותי. אם לא די בכך, אומן ילדים לימי הולדת הופך את חתן או את כלת האירוע למלכים ליום אחד ובעזרת שלל משחקים, הפעלות ואמצעים הם הופכים אותו להיות במרכז העניינים לב ליבו של האירוע.

סגנונות שונים
אומני ילדים לימי הולדת יכולים להציע מופעים בגוונים שונים. יש מופעים מצחיקים שמזכירים את מופעי הסטנד אפ למבוגרים, יש מופעים קרקסיים יותר שבהם תראו מופע קוסמים משולב עם להטוטים וליצנות לילדים קוטנים. מופעים אחרים עושים שימוש ביצירה כדי ללכד סביבם את הילדים ועוד. כל אומן ילדים ליום הולדת הוא בעל דגש מיוחד משלו וכדי לבחור את האמן המתאים ביותר למסיבת יום ההולדת של הבן או הבת חשוב להבין מה מעניין את הילד. אם אינכם בטוחים תוכלו לשאול את הילד ולהתייעץ אתו וכך לגבש קונספט שלם לאירוע שבו ישתלב אומן הילדים.

אומן ילדים לקונספט קיים
את האמן ניתן להתאים גם לקונספט קיים. כך למשל יום הולדת של ליצנים יכול להיות מושלם עם אומן ילדים שהוא ליצן, מה שיאפשר ליצור מופע שבו ישתלבו כל הילדים. מסיבת כוכבי על וגיבורי העל תוכל להתאים לאומן שמציג מופע בסגנון גיבורי העל שבו הילדים ייכנסו לעולמם של גיבורי העל. יצירת אירוע שבו הקונספט מתאים לאירוע עצמו הופכת את החגיגה לגדולה באמת ולכזו שבה יש קשר בין כל התכנים של יום ההולדת- תלבושות, משחקים, תפאורה וכמובן מופע. את המופע חשוב להתאים גם לילד עצמו. יש ילדים מופנמים יותר ולעומתם ילדים מוחצנים. בחרו אומן ילדים ליום הולדת שישקף ויתאים לאופי של הילד ולא כזו שתתעמת אתו.

ילדים חובבי הצגות ובעלי דמיון רב יוכלו להפיק הנאה רבה למשל ממופע של אומן ילדים בסגנון של תיאטרון סיפור. מופע מסוג זה היא הוא בעל ערך מוסף מפני שהוא מחבר בין הילדים ומאפשר להם להפעיל את הדמיון. נוכח מבחר רב של אומני ילדים ליום הולדת כשכל אחד מציע תכנים מעט שונים ניתן בקלות רבה למצוא את האומן המתאים ביותר עבור הילד או הילדה שלכם. אומן ליום הולדת בהחלט מתבל את האירוע והופך אותו שמח במיוחד עם בדיחות, שירים, הפעלות מצחיקות וכמובן פרסים.
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר