אסטרונאוטים

אהלן וברוכים הנמצאים, הינכם נמצאים בקטגוריית אסטרונאוטים, אז כנראה שאתם חוגגים יום הולדת לילדים בשבועות הקרובים. כאן, בקטגוריית אסטרונאוטים תוכלו לראות את מגוון האמנים וההפעלות השווים ביותר למסיבת לימי הולדת

אסטרונאוטים


הדרך לחגוג מסיבה יחד עם אסטרונאוטים
מסיבת יום הולדת יש הכי הרבה ערב בשניים עשר חודשים, ותמיד יום הולדת נדמה שחוגגים חגיגה חד פעמית. אירוע יומהולדת, לזה ששכח ולא נזכר מאז ילדותו היא הפעלה פעם ראשונה ומלהיבה. ההכנות קודם החגיגה החגיגי, ההכנות השמחה הזו הופכים את חגיגת השמחה למסיבה שממשיכה הרבה מעבר לכמות מועטה שעות בודדות. מוכנים להתחיל? יאללה! מסיבת יומולדת הינה בעצם הפקה בכל סדר גודל. חגיגה כזו דורשת תכנון והכנות כאשר כדאי מאוד לצפות לאביזרים ודברים רחבים וקטנים יחד. החלק הראשוני שאנחנו צריכים לדאוג לו הינו רעיון. לצורך כך נאלץ לבחור ממאגר הקטגוריות המוצעות באתרנו. קטגוריה מכילה כמות גדולה של כוכבי ילדים וכוכבות. בין אם זה ליצנים, קוסמות, ספא, לשבור את הקרח, אביזרים, אסטרונאוטים או אוכל.

ארגון ותפאורה למאורע
אחרי שהדגשנו את הקבוצה המתאימה, למשל אסטרונאוטים, אפשר בהגיע הזמן לארגן את התפאורה למסיבה ואת כלל הפרטים שנותרו. אם למשל בחרנו בנושא כמו נסיכות ואבירים, הלבשה הכוללת מתקנים מתנפחים דוגמת טירה מקושטת או פיות מסוגלת להתאים. את מה שנבחר חייבים להתאים לגיל של הילדים, לקונספט של יום ההולדת וכמובן במיוחד למרחב האולם. נושאים אחרים מלבד התפאורה שחייבים להביא בחשבון בהכנות הם כמובן התאמה לקהל היעד, מקומות חניה, מושבים לכלל המתארחים והכי חשוב גם מקומות ישיבה לאמהות של המתארחים.

אוכל... קדימה אוכל
אין יום הולדת בלי אף, עוגת יום ההולדת, זה דבר רגיל, האמת הינה שלא תמצאו חגיגה ללא חטיפים איכותיים שמעוצבים לחוגגים בהמוניהם. לשמחת הורי החוגגים בימים אלו לא צריך לטרוח על שולחן המסיבה ותפארתו. כל מה שצריך הוא לברור בין הדוכנים האיכותיים את הטובים שיגיעו לאירוע שלכם. זה יותאם לפי ההפעלה למשל אסטרונאוטים שהזמנתם ואולי אפילו בלי אף זיקה, להזמין את בר הממתקים שהילדים הכי מסמפטים. בהפעלה של סרט קולנוע לדוגמא חבילת נאצוס זה מתאים, ובחגיגה של כדורגל דוכן המבורגר יוביל את האורחים לאווירה המתאימה. ככה בדיוק ניתן לחבר דוכנים מיוחדים כגון שולחן פיצות צבעוני וסופר טעים יחד עם בר שייקים קרירים שישנו את המסיבה למסיבה מגוונת בראיה ומהממת במיוחד. היתרון הגדול של דוכנים הוא בכך שהם תורמים לזמן הפנוי של ההורים להתפנות ולהתעסק במשהו המעניין והחשוב ביותר אפילו, החוויה עם בנם או ביתם.

אסטרונאוטים, אסטרונאוטים, אסטרונאוטים לימי הולדת, אסטרונאוטים ליום הולדת, אסטרונאוטים ליום הולדת

סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר