הפעלה עם חיות

שלום וברוכים הבאים, הינכם נמצאים בקטגוריית הפעלה עם חיות, אז קרוב לוודאי שאתם חוגגים יום הולדת לילדים בימים הקרובים. בדף שאליו הגעתם, בקטגוריית הפעלה עם חיות תגלו את מאגר האמנים וההפעלות השווים ביותר למסיבת ליום הולדת

עולם הכלבים של תומר
מרכז, ירושלים


0 המלצות

קרקס החיות של מרינה
כל הארץ


2 המלצות

גן החיות של אמיר
צפון, מרכז, ירושלים

חגיגה של טבע וחיוכים מאפשרת לילדים להכיר את עולם החי מקרוב ממש


12 המלצות

חיות וחוויות - ארועים מגוונים
מרכז

חגיגה של חיות שונות ומיוחדות,משחקים, שירים ועוד.


0 המלצות

קטגוריות קשורות:

הפעלה עם חיות

אוהבים חיות? משוגעים על ארנבונים קטנים? רוצים להחזיק אפרוח צהוב? חולמים להצטלם עם נחש אמתי? הגעתם אל המקום הנכון! כאן תוכלו להזמין היישר לביתכם או לכל מקום אחר בו תבחרו לחגוג הפעלה עם חיות אמתיות, הפעלה ייחודית המשלבת בין כל האלמנטים של יום הולדת חגיגי ומרגשת לבין פעילות ערכית, מרתקת ומלאת תוכן.
מה בתוכנית שלנו? מפעיל או מפעילה מקצועיים המגיעים מעולם החי, בעלי ניסיון בהדרכה והיכרות עמוקה עם בעלי החיים, המגיעים אלינו עמוסי כלובים מלאים בבעלי חיים מרתקים, החל מחיות המוכרות לנו היטב כמו ארנבים, אפרוחים, צבי יבשה, קיפוד וכדומה וכמובן גם בעלי חיים אקזוטיים ומיוחדים כמו נחש ענק, תיקני לוחשים, איגואנות, תוכי מדבר ועוד.
במהלך הפעלה עם חיות ישולבו יחד משחק, שיר, ריקוד וחידוני טבע יחד עם היכרות עם כל אחד מבעלי החיים. הילדים יזכו בהזדמנות מיוחדת לפגוש את החיות לא רק דרך כלובים אלא ממש בידיים שלהם, נוכל ללטף וללמוד על הרגליהם של בעלי החיים, לדעת כיצד להחזיק אותם ואיך לטפל בהם. החיות שכבר מכירות ילדים ישמחו לקבל ליטופים בהנאה מרובה.
ילד יום ההולדת יוכל להיות שותף פעיל מהלך פעילות עם חיות וליהנות מעמדת "מדריך צעיר", לסייע עם בעלי החיים וחלק הפתעות לכל החברים במהלך כל הפעילות. כמובן שאת יום ההולדת נסיים בטקס מרגש עם עוגה ונרות ואהבה גדולה לחיות!

הפעלה עם חיות, הפעלות עם חיות, יום הולדת חיות

סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר