הפעלות יום הולדת

היי וברוכים הנמצאים, הגעתם לקטגוריית הפעלות יום הולדת, אז אנחנו יכולים להבין שאתם חוגגים יום הולדת לילדים בקרוב. בדף זה, בקטגוריה של הפעלות יום הולדת תמצאו את קבוצת האמנים וההפעלות הטובים ביותר לארוע ליום הולדת

מגוון הצעות של הפעלות יום הולדת לבחירתכם

דני מרטין - הפעלת קרקס

צפון, שרון, מרכז, ירושלים, דר

החל מ: ₪1200
6 המלצות

ראש ביצה - המופע

צפון, שרון, מרכז, ירושלים, דר

6 המלצות

חבילות מושלמות לימי הולדת 2-7

מרכז, ירושלים
חגיגה של פעם בדנה מביאה אליכם מכל טוב- מתנפחים, מתקנים, הפעלות והפתעות
89 המלצות

סטייל של כוכבות

צפון, שרון, מרכז, ירושלים
חגיגה נוצצת וקסומה של ספא, קריוקי, דוגמניות וים פינוקים עם כל החברות הכי טובות.
11 המלצות

מופע סטנדאפ - הצחוקייה

צפון, שרון, מרכז, ירושלים, דר

2 המלצות

דידה הפעלות

שרון, מרכז

11 המלצות

מסיבליידי - ספא דוגמניות

כל הארץ
יום הולדת מפנקת ביותר לך ולכל החברות עם פינוקי ספא, מסלול דוגמניות ועוד שלל הפתעות.
83 המלצות

גיבורי העל והפיות של עינת'וש

שרון, מרכז, ירושלים, דרום

12 המלצות

טול טול הליצנית וסמי הקוסם

מרכז, ירושלים, דרום

החל מ: ₪800
1 המלצות

יוצרותוש

כל הארץ
יום הולדת חוויתי לילדים שאוהבים יצירה במיוחד עם איילת ועפרה.
5 המלצות

חיים הקוסם והליצן

צפון, שרון, מרכז, ירושלים, דר

החל מ: ₪800
15 המלצות

חיות וחוויות - ארועים מגוונים

מרכז
חגיגה של חיות שונות ומיוחדות,משחקים, שירים ועוד.

הפעלות יום הולדת


הצורה לחגוג יום הולדת יחד עם הפעלות יום הולדת
אירוע יומולדת חוגגים סה"כ פעם בשנה קלנדרית, ובכל יום הולדת ישנה ההרגשה שזו מסיבה ייחודית. ערב יומולדת, לזה ששכח ולא נזכר מימי בית הספר היא מסיבה יחידה ובלתי נשכחת. ההכנות לקראת היום הגדול, הסידורים והחגיגה עצמה ישנו את חגיגת היום הולדת לחגיגה שממשיכה המון מעבר לכמה שעות בודדות. אז מה, שואלים איך לשמוח מעכשיו? ממשיכים! אירוע יום הולדת הינה סוג של התארגנות לכל דבר ועניין. יום הולדת חייבת היערכות וכמובן חובה לצפות לדברים גדולים ופיציים ביחד. החלק הראשוני שאנו צריכים לדאוג לו הינו קונספט. לזה נעזר לבחור משלל של ההפעלות הקיימות באתר. כל קטגוריה כוללת מספר רב של כוכבי ילדים ומפעילות. למשל ליצניות, קוסמת, נסיכות ואבירים, לשבור את הקרח, ספורט, הפעלות יום הולדת או בר מתוקים.

ארגון וקישוטים ליומולדת
לאחר שראינו את הקבוצה המעניינת, לדוגמא הפעלות יום הולדת, אפשר סופסוף לתכנן את הקישוטים ליום ההולדת ואת כל הדברים הנלווים. נגיד לצורך העניין רצינו בנושא כמו איפור, תפאורה שכוללת מתנפחים של טירה מקושטת או אפילו מלכות יכולה להיות מתאימה. את הדבר שעשה לכם את זה יש להכווין לגילאים החוגגים, נושא המתאימה עבור האירוע ובטח ובטח התאמה למראה החלל. דברים דומים חוץ מעניין הקישוטים שחייבים להביא בחשבון בארגון הם כמו נגישות, חניות, מקומות ישיבה לכל הילדים ובמידת הצורך בנוסף מקומות ישיבה להורי המתארחים.

אוכל וכיבוד
אין מסיבה בלי, עוגה, זה עובדה מוגמרת, אבל האמת הינה שלא תמצאו הפעלה בלי ממתקים צבעוניים שמסודרים לילדים בהמוניהם. לרווחתם של הורי ילד או ילדת יום ההולדת כעת אין סיבה לעמול עבור האוכל של החגיגה ותפארתו. החלק הקשה היחידי הינו לבחור בין הספקים המגוונים את אלו שיתאימו לאירוע של החוגג. זה יותאם לפי ההפעלה או הפעלות יום הולדת שבחרתם או אפילו בלי אף קשר, לבחור בר מתוקים שהחוגגים ממש אוהבים. באירוע המוקרן וידאו למשל דוכן ציפס זה מעולה, ובחגיגה אתגרי דוכן המבורגר יכניס את החוגגים לתחושה הנכונה. בצורה זו מומלץ להוסיף ברים שונים כמו בר נקניקיות מעוצב וסופר טעים יחד עם בר פירות מגרים שישנו את יום ההולדת למסיבה קולינרית בטעמה ומהממת ממש. הדבר המיוחד של דוכנים טמון בצורה שהם מפנים את בעלי הבית להתעסק בדבר החשוב והרציני, החגיגה יחד עם בנם או ביתם.

הפעלות יום הולדת, הפעלות יום הולדת, הפעלות יום הולדת לימי הולדת, הפעלות יום הולדת ליום הולדת, הפעלות יום הולדת ליום הולדת

סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר