הפעלות לגיל הרך

מחפשים הפעלות לקטנים שלכם? אמנם הם בגיל הרך אך מגיע להם מסיבת יום הולדת מטורפת בדיוק לגילם. גיל הרך זהו גיל שדורש מסיב מובנת וברורה כדי שהקטנים ייהנו בגלל זה אצלנו נמצאים כוכבי ילדים ואמנים שיודעים בדיוק את השפה של גיליי הרך ומבטיחים הפעלות מיוחדות. התקשרו אלינו למסיבה יום הולדת מיוחדת.

דידה הפעלות
שרון, מרכז

דידה הפעלות


11 המלצות

חבילות מושלמות לימי הולדת 2-7
מרכז, ירושלים

חבילות מושלמות לימי הולדת 2-7
חגיגה של פעם בדנה מביאה אליכם מכל טוב- מתנפחים, מתקנים, הפעלות והפתעות


89 המלצות

רעותי תותי
מרכז, ירושלים, דרום

רעותי תותי


11 המלצות

גיבורי העל והפיות של עינת'וש
שרון, מרכז, ירושלים, דרום
טול טול הליצנית וסמי הקוסם
מרכז, ירושלים, דרום

טול טול הליצנית וסמי הקוסם


1 המלצות   |   החל מ: ₪800

ורדינון אמן הילדים
צפון, שרון, מרכז, ירושלים, דר

ורדינון אמן הילדים
מסיבה מקורית ומיוחדת עם הפעלה מקצועית מלווה בתפאורה מדהימה והרבה צחוק


44 המלצות

להטוטל הפעלת ג'אגלינג חוויתית
כל הארץ

להטוטל הפעלת ג'אגלינג חוויתית
בואו להיות להטוטני יום הולדת במסיבת קרקס משלכם! הפעלה ייחודית לגילאי 5-13.


11 המלצות

הבר המתוק שלי
שרון, מרכז, דרום

הבר המתוק שלי
שולחן מעוצב ומרהיב במגוון נושאים: יחידת החילוץ, חד קרן, מואנה, אלזה, כוח פיג'י, הלו קיטי ועוד


0 המלצות

הפעלה לגיל הרך

יום הולדת לגיל הרך

יום הולדת לגיל הרך- מה אפשר לעשות בו?
בשנים האחרונות נהוג יותר ויותר לחגוג ימי הולדת גדולים וחגיגיים, כבר מגיל צעיר. הורים לילדים בני שנה ומעלה מרגישים צורך לחגוג לנסיך או לנסיכה הצעירים יום הולדת מושקע שבו יוכלו לחגוג ביחד עם כל המשפחה והחברים. נכון שלא תמיד העולל הקטן מבין את החגיגה ואת פשרה, אבל ימי הולדת לגיל הרך הם מעל לכל הזדמנות להיפגש עם כל המשפחה, לבלות זמן איכותי יחד ולציין מאורע חשוב בחיינו- הולדת הבן און הבת. הפעלה לגיל הרך הוא בעצם יותר חגיגה משפחתית מאשר מסיבה לבן או לבת הצעירים והרכים, ולכן אירוע כזה צריך לקחת בחשבון את כל המשפחה ולתת מענה הולם לכל המשתתפים בחגיגה.

בחירת הפעלה עבור יום הולדת לגיל הרך
מעבר לאוכל, כיבוד ומוזיקה טובה ונעימה חשוב לקחת בחשבן שבאירוע כזה בדרך כלל נזמין את כל הקרובים שיגיעו גם הם עם הילדים הקטנים שלהם. התוצאה היא מסיבה מעורבת שבה חוגגים ילדים בקבוצות גיל שונות. כדי לאשר לילדים ליהנות מיום ההולדת וגם לתת להורים הזדמנות ליהנות מזמן איכות עם קרוביהם, מומלץ להזמין הפעלה שתוכל לתת מענה הולם לכמות הילדים בהתאמה לפי קבוצת הגיל. יום הולדת לגיל הרך יכול לכלול מגוון הפעלות כמו למשל קוסמים, זמרים, ליצנים, מופעים עם בעלי חיים ועוד. אלו יכולים להיות מופעים שבהם המפעיל מציג מול הקהל או מופעים הם יותר אינטראקטיביים שמפעילים את הקהל כמו למשל מעגלי תופים או הפעלה תיאטרלית.

גילאים שונים
בחירת המופע המתאים ביותר תיעשה כמובן לפי כמות הילדים, גיל הילדים והחלל הנתון. יום הולדת לגיל הרך יכולים לכלול קבוצות גיל שונות במקרה כזה ניתן לבחור שתי הפעלות שונות ולפצל את הילדים לשתי קבוצות. בדרך זו תוכל כל קבוצה להפיק את המקסימום וליהנות ממופע שמתאים לגילה. אם מדובר על כמות קטנה של ילדים או שאינכם מעוניינים לפצל את הילדים לשתי הפעלות שונות, ניתן לבחור מופע שיכול להתאים גם לגדולים יותר וגם לקטנים יותר. במקרה כזה יש לתאם מראש עם האומן ולוודא שהוא מסוגל ליצור מופע שיתאים לכלל הגילאים המשתתפים.

תוכם חינוכי
עוד חשוב לוודא שהתוכן של ההפעלה הוא חינוכי והולם לשכבת הגיל הרך. יש מי שסבורים בטעות שתוכן חינוכי אינו מעניים מספיק. ובכן מדובר על שגיאה שמבוססת על חוסר הבנה. יום הולדת לגיל הרך יכול בהחלט לכלול תוכן חינוכי איכותי שידבר אל הילדים בגובה העיניים וישאיר אותם מרותקים. תוכן חינוכי יכול להיות בנושא איכות הסביבה, אוצר מלים, בעלי חיים ועוד. מפעיל מנוסה שבקיא בנושא של ימי הולדת לגיל הרך יוכל ליצור מופע איכותי ומושקע, שבו הילדים יהיו מרותקים, ייהנו מכל רגע וגם יפיקו ערך מוסף של לימוד. את הסקרנות הטבעית של הילדים קל מאד לטפח ולעורר- עם מוזיקה מתאימה, סיפור מעניין ומפעיל שמסוגל ליצור שר עם הילדים ולהפעיל את הדמיון שלהם השמיים הם הגבול.
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר