הקוסם

היי וברוכים הנמצאים, אם אתם נמצאים בקטגוריית הקוסם, אז אנחנו יכולים להבין שאתם חוגגים יום הולדת לילדים אוטוטו. בדף זה, בקטגוריית הקוסם תמצאו את קבוצת האמנים וההפעלות האיכותיים ביותר לארוע ליום הולדת

מגוון הצעות של הקוסם לבחירתכם

רונצ'ו הקוסם

כל הארץ

14 המלצות

דני שובבני הליצן והקוסם

צפון, שרון, מרכז, ירושלים, דר
חגיגה של יום הולדת מלאה בכיף עם משחקים, בלונים והמון הומור וצחוק
החל מ: ₪800

חיים הקוסם והליצן

צפון, שרון, מרכז, ירושלים, דר

החל מ: ₪800
15 המלצות

טול טול הליצנית וסמי הקוסם

מרכז, ירושלים, דרום

החל מ: ₪800
1 המלצות

הקוסם


הצורה לחגוג אירוע לצידו של הקוסם
מסיבת יום הולדת חוגגים סה"כ אחת ב12 חודשים, ובכל פעם ההרגשה שעושים חגיגה ייחודית. מסיבת יומולדת, לזה שלא זוכר מאז בית הספר זו הפעלה פעם ראשונה ובלתי נשכחת. ההכנות לקראת המאורע המרגש, ההכנות השמחה הנוכחית יהפכו את הפעלת היום הולדת להפעלה שמתרחשת הרבה מעבר לכמה שעות מינימליות. אז מה, שואלים איך לחגוג מעכשיו? ממשיכים! הפקת יומולדת הינה מתרחשת כמו אירוע גדול אפילו כמו חתונה. היא חייבת התארגנות כי יש לצפות לדברים ענקיים ופיציים יחד. החלק הראשון שאנו צריכים לטפל בו הוא רעיון. לצורך כך נצטרך לברור ממאגר של ההפעלות המוצעות באתרנו. קטגוריה מאגדת כמות גדולה המציגה אמני ילדים וכוכבות ילדים. בין אם זה ליצנים, קוסם, נסיכות ואבירים, לשבור את הקרח, אביזרים, הקוסם או בר מתוקים.

עיצוב ותפאורה ליומולדת
לאחר שבחרנו את הקטגוריה המתאימה, כמו הקוסם, הגיע הזמן להתחיל לסדר את האביזרים לחגיגה ואת כלל הדברים שנותרו. נגיד לצורך העניין בחרנו בנושא דוגמת איפור, אוירה הכוללת מתקנים מתנפחים כמו טירה מעוטרת או פיות תוכל להתאים. את הנבחר כדאי להתאים לקהל של הילדים, לקונספט של האירוע ובטח ובטח התאמה לצורת החלל. נושאים אחרים מלבד האביזרים שיש לקחת לתשומת הלב בסידור אלו כמו נגישות, חניונים, מושבים לכל הילדים ולא לשכוח גם ספות לאמהות של האורחים.

בר מתוקים? דוכני מזון?
לא קיימת מסיבה ללא, עוגה, ממש דבר ידוע וקבוע, האמת הינה שאין מסיבה חסרת מאכלים טעימים שמעוצבים למוזמנים בשפע. לשמחת הורי החוגגים בימים אלו אין צורך עבור שולחן החגיגה ועיצובו. כל מה שצריך זה לברור בין דוכני המזון המגוונים את אלו שיסתדרו למסיבה של ילדכם. זה יכול להיות במיוחד לסוג כוכב הילדים למשל הקוסם שהבאתם עם או ללא שום קשר, להזמין בר מתוקים שהילדים ממש אוהבים. בהפעלה עם סרט לדוגמא חבילת נאצוס יהיה מושלם, ובהפעלה כדורסל דוכן פיצה יוביל את האורחים לאווירה המיטבית. בצורה זו אפשר לשלב מאכלים מגוונים כמו שולחן פיצות מעוצב ועם טעם משגע יחד עם שולחן שייקים קרירים שידחפו את החגיגה לחגיגה אינסטרומנטלית בטעמה ומעניינת במיוחד. הדבר העצום של בר מזון הוא זה שהינם מפנים את ההורים לעסוק בדבר המעניין באמת, החגיגה עם הילד.

הקוסם, הקוסם, הקוסם לימי הולדת, הקוסם ליום הולדת, הקוסם ליום הולדת

סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר