זוחלים

אהלן וברוכים הנמצאים, הינכם נמצאים בקטגוריית זוחלים, אז קרוב לוודאי שאתם חוגגים יום הולדת לילדים בקרוב. בדף זה, בקטגוריית זוחלים תגלו את מגוון האמנים וההפעלות המדליקים ביותר לחגיגת ליום הולדת

חיות וחוויות - ארועים מגוונים

מרכז
חגיגה של חיות שונות ומיוחדות,משחקים, שירים ועוד.

גן החיות של אמיר

צפון, מרכז, ירושלים
חגיגה של טבע וחיוכים מאפשרת לילדים להכיר את עולם החי מקרוב ממש
12 המלצות

זוחלים


הדרך לחגוג יום הולדת יחד עם זוחלים
מסיבת יומהולדת מקיימים הכי הרבה ערב בשניים עשר חודשים, וכמו תמיד, בכל פעם נדמה שחוגגים חגיגה חד פעמית. הפעלת יום הולדת, לזה ששכח ולא זוכר מאז הילדות הינה מסיבה פעם ראשונה ובלתי נשכחת. החשש לקראת היום הגדול, ההכנות והחגיגה הנוכחית הופכים את מסיבת השמחה למסיבה שממשיכה המון מעל לכמה שעות מינימליות. מה דעתכם לחגוג מעכשיו? יאללה! אירוע יום הולדת היא סוג של התארגנות ממש בדומה לחתונה. יום הולדת חייבת היערכות וכמובן כדאי מאוד לשים לב לדברים גדולים וצרים ביחד. המשהו ההתחלתי שאנו צריכים להחליט עליו זה קונספט. לזה נצטרך לבחור מדפי של ההפעלות המופיעות באתר זה. כל קטגוריה מכילה כמות יפה בה תמצאו אמני ילדים ומפעילות. למשל ליצנים, קוסמים, נסיכות ואבירים, לשבור את הקרח, סדנאות, זוחלים או בר מתוקים.

סידור וקישוטים ליום הולדת
לאחר שראינו את הקבוצה המתאימה, כמו זוחלים, אפשר סופסוף לתכנן את התפאורה לחגיגה ואת כל הדברים הנלווים. נגיד לדוגמא בחרנו בקונספט של דוגמניות, תפאורה הכוללת מתקן מתנפח של אחוזה ססגונית כמו מלכות מסוגלת להיות מתאימה. את הדבר שעשה לכם את זה חייבים להכווין לקהל של הילדים, לקונספט הנבחרה עבור האירוע ולא לשכוח במיוחד למראה החדר. פרטים שונים חוץ מעניין האביזרים שיש להביא בחשבון בסידור הם כמו התאמה לקהל היעד, מקומות חניה, כסאות לכל המתארחים ולא לשכוח גם ספסלים להורים של המוזמנים.

אוכל וכיבוד
אין חגיגה ללא, עוגות, זה עובדה מוגמרת, האמת היא שלא תמצאו חגיגה חסרת חטיפים טעימים שמתוקתקים לחוגגים בשפע. לשמחת הורי ילד או ילדת יום ההולדת בשנים אלו אין צורך לטרוח עבור שולחן החגיגה וארגונו. החלק הקשה היחידי הוא להשוות בין הספקים המגוונים את הטובים שיגיעו לאירוע של ילדכם. הדבר יכול להיות במיוחד לסוג כוכב הילדים למשל זוחלים שבחרתם ואולי אפילו ללא אף קשר, להביא בר מתוקים שהילדים סופר מסמפטים. באירוע עם סרט קולנוע לצורך העניין מגש פופקורן יהיה מותאם, ובהפעלה אתגרי שולחן המבורגר יכניס את החוגגים לתחושה הנכונה. ככה בדיוק כדאי לסדר ברים מיוחדים כמו בר פיתות עם זעתר מיוחד וטעים כולל שולחן שייקים מגרים שישנו את המסיבה לחוויה אינסטרומנטלית בטעמה ומעניינת מאוד. הדבר המיוחד של דוכני מזון הינו בכך שהם תורמים לזמן הפנוי של בעלי הבית לעסוק במשהו החשוב והחשוב ביותר אפילו, החוויה לצידו של הילד.

זוחלים, זוחלים, זוחלים לימי הולדת, זוחלים ליום הולדת, זוחלים ליום הולדת

סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר