חדר יום הולדת

היי וברוכים הבאים, כרגע נכנסתם לקטגוריית חדר יום הולדת, אז סביר להניח שאתם חוגגים יום הולדת לילדים אוטוטו. כאן, בקטגוריית חדר יום הולדת תוכלו לראות את מיטב האמנים וההפעלות המגניבים ביותר למסיבת לימי הולדת

מגוון הצעות של חדר יום הולדת לבחירתכם

חבילות מושלמות לימי הולדת 2-7

מרכז, ירושלים
חגיגה של פעם בדנה מביאה אליכם מכל טוב- מתנפחים, מתקנים, הפעלות והפתעות
89 המלצות

כוכבי החלל

כל הארץ
חגיגה יום הולדת מהחלל עם כל האפקטים הכי שווים! מכונת עשן, תפאורה מיוחדת, רובוט לד ועוד...
1 המלצות

חדר יום הולדת


כיצד לארגן יום הולדת לצידו של חדר יום הולדת
מסיבת יומהולדת יש הכי הרבה אחת בשניים עשר חודשים, וכמו תמיד, בכל יום הולדת מרגיש שעושים חגיגה ייחודית. ערב יומולדת, לזה שלא זוכר מתקופת גיל הגן הינה הפעלה פעם ראשונה וייחודית. ההתרגשות לפני היום הגדול, ההתארגנות והחגיגה הנוכחית ישנו את מסיבת היומולדת להצגה שמתקיימת הרבה מעבר למספר שעות בודדות. מה דעתכם להתחיל? קדימה! מסיבת יומולדת היא סוג של התארגנות לכל דבר ועניין. יום הולדת חייבת התארגנות וכמובן יש לשים לב לדברים גדולים ופיציים יחד. הדבר הראשוני שאנחנו חייבים לא לשכוח אותו הינו נושא. לזה נאלץ לברור משלל של המפעילים והמפעילות הקיימות באתר. הקטגוריה מכילה כמות יפה המציגה כוכבי ילדים ומפעילות. למשל ליצנית, קוסמת, ספא, לשבור את הקרח, ספורט, חדר יום הולדת או אוכל.

התאמה ותפאורה לחגיגה
לאחר שבחרנו את הקבוצה המעניינת, למשל חדר יום הולדת, נוכל בהגיע הזמן לתכנן את התפאורה למסיבה ואת כל הנושאים הנוספים. אם למשל רצינו בתחום דוגמת דוגמניות, אוירה המכילה מתקן מתנפח כמו טירה מקושטת או אפילו נסיכות תוכל להיות מתאימה. את הנבחר יש להתאים לקהל החוגגים, נושא של המסיבה ובטח ובטח גם לגודל הסלון/הגינה. פרטים אחרים זולת התפאורה שיש לתת בחשבון בארגון הינם ללא כל ספק נגישות, מקומות חניה, כסאות לכל המוזמנים והכי חשוב בנוסף ספסלים לאמהות של החברים.

זה הזמן לאכולללל...
אין דבר כזה חגיגה בלי אף, עוגה, ממש דבר רגיל, האמת זו לא קיימת הפעלה ללא חטיפים טעימים שמסודרים לילדים בהמוניהם. לרווחתם של הורי ילד או ילדת יום ההולדת בשנים אלו מיותר לטרוח על שולחן יום ההולדת ועיצובו. כל מה שצריך זה לבחור בין הדוכנים המובילים את אלו שיגיעו לאירוע של ילדכם. זה יותאם עבור ההפעלה למשל חדר יום הולדת שהזמנתם ואולי אפילו ללא אף זיקה, להזמין את דוכני המזון שהחוגגים הכי אוהבים. בהפעלה עם סרט לדוגמא שקית פופקורן זה מושלם, ובהפעלה ספורטיבי מגש פיצה יכניס את החוגגים למוזה המיטבית. בצורה זו כדאי לחבר ברים מגוונים כגון בר מתוקים מעוצב וסופר טעים עם דוכן שייקים מגרים שידחפו את החגיגה לחגיגה אינסטרומנטלית בראיה ומגוונת מאוד. הדבר המיוחד של בר מזון טמון זה שהם מפנים את ההורים להתעסק במשהו החשוב באמת, החגיגה עם בנם או ביתם.

חדר יום הולדת, חדר יום הולדת, חדר יום הולדת לימי הולדת, חדר יום הולדת ליום הולדת, חדר יום הולדת ליום הולדת

סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר