חלל

שלום וברוכים הבאים, אם אתם נמצאים בקטגוריית חלל, אז קרוב לוודאי שאתם חוגגים יום הולדת לילדים אוטוטו. בדף שאתם נמצאים, בקטגוריה של חלל תגלו את מיטב האמנים וההפעלות המיוחדים ביותר לחגיגת ליום הולדת

כוכבי החלל
כל הארץ

כוכבי החלל
חגיגה יום הולדת מהחלל עם כל האפקטים הכי שווים! מכונת עשן, תפאורה מיוחדת, רובוט לד ועוד...


1 המלצות

הצעות שיכולות להתאים

פינקי בפריז קנדיל'ה
כל הארץ

פינקי בפריז קנדיל'ה
יום הולדת שלוקח אתכם לחוויה חדשנית ומרתקת מעולמות רחוקים ומיוחדים באמת


6 המלצות

גן החיות של אמיר
צפון, מרכז, ירושלים

גן החיות של אמיר
חגיגה של טבע וחיוכים מאפשרת לילדים להכיר את עולם החי מקרוב ממש


12 המלצות

טול טול הליצנית וסמי הקוסם
מרכז, ירושלים, דרום

טול טול הליצנית וסמי הקוסם


1 המלצות   |   החל מ: ₪800

עיצוב תכשיטים עם הדסה
שרון, מרכז

עיצוב תכשיטים עם הדסה
בואו לעצב אצלנו תכשיטים נוצצים ויפים במיוחד שיגשימו לכם חלום או שניים


16 המלצות

חלל

חלל, חלל, חלל לימי הולדת, חלל ליום הולדת, חלל ליום הולדת


איך לחגוג יום הולדת יחד עם חלל

אירוע יומהולדת עושים רק פעם בשנה קלנדרית, ובכל מסיבה נראה שזו מסיבה יחידה. אירוע יומהולדת, למי שאינו נזכר מימי בית הספר הינה מסיבה ייחודית ובלתי נשכחת. החשש טרם הערב הגדול, ההתארגנות יום ההולדת עצמה ישנו את הפעלת היומולדת להפעלה שממשיכה מלא מעל לכמה שעות בודדות. הגיע הזמן לשמוח מעכשיו? נקסט! הפקת יומהולדת זו מתרחשת כמו הפקה בכל סדר גודל. היא דורשת היערכות וכמובן חובה לשים לב לדברים גדולים וקטנים ביחד. המשהו הראשוני שיש חייבים לא לשכוח אותו הוא רעיון. לשם כך נאלץ לסמן מבין שלל הקטגוריות הקיימות באתר. כל קטגוריה מאגדת מספר רב המציגה אמני ילדים ומפעילות. זה יכול להיות ליצניות, קוסמות, נסיכות ואבירים, זומבה, אביזרים, חלל או אוכל.

סידור וקישוטים ליומולדת

לאחר שראינו את ההפעלה המתאימה, לדוגמא חלל, הגיע הזמן סופסוף לסדר את התפאורה ליום ההולדת ואת כלל הפרטים הנלווים. אילו לדוגמא רצינו בתחום כמו דוגמניות, אוירה שכוללת מתנפחים דוגמת אחוזה ססגונית או פיות יכולה להתאים. את הדבר שעשה לכם את זה יש להכווין לגילאים המתארחים, תחום הנבחרה עבור החגיגה וכמובן במיוחד למרחב האולם. דברים נוספים זולת האביזרים שחייבים לתת לתשומת הלב בסידור אלו כמו נוחות כניסה, מקומות חניה, מושבים לכלל המוזמנים והכי חשוב גם כורסאות להורי האורחים.

זה הזמן לאכולללל...

לא קיימת מסיבה בלי אף, עוגות, זה דבר רגיל, האמת הינה שאין יום הולדת חסרת מאכלים צבעוניים שמסודרים לחוגגים כיד המלך. למזלם של ההורים בשנים אלו אין סיבה לדאוג לסידור על השולחן של המסיבה ועיצובו. בסך הכל צריך זה לברור בין דוכני המזון האיכותיים את אלו שיסתדרו לאירוע של החוגג. הדבר יכול להיות לפי האומן או חלל שבחרתם עם או בלי אף קשר, להביא בר מתוקים שהילדים ממש מסמפטים. ביום הולדת המוקרן סרט קולנוע לדוגמא מגש נאצוס יהיה מתאים, ובחגיגה ספורטיבי מגש נקניקיות יכניס את החוגגים לתחושה המיטבית. בצורה זו מומלץ לחבר דוכנים מיוחדים כמו בר פיצות צבעוני ועם טעם משגע עם שולחן מיצים טעימים שידחפו את החגיגה למסיבה אינסטרומנטלית בטעמה ומהממת ממש. היתרון המיוחד של דוכנים הינו בכך שהם תורמים לזמן הפנוי של הורי החוגגים להתעסק בדבר המעניין והחשוב ביותר אפילו, המסיבה יחד עם הילד.

סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר