יום הולדת בשבועות

אלו מספר רעיונות לחגיגת מסיבת יום הולדת כיפית בחג השבועות שילדכם לא ישכח אף פעם.

חג השבועות מוכר גם כחג מתן תורה, חג הביכורים וחג הקציר. אך הילדים מכירים את החג בשם חג המים! זהו החג בו כל הילדים, וגם המבוגרים, משחקים אחד עם השני במשחקי מים מרעננים וכיפיים בעקבות המנהג הקדום של שפיכת מים אחד על השני שהיה נהוג בעבר.

אם ילדכם נולד בתקופה של חג השבועות, נצלו את החופשה והימים הנעימים כדי לחגוג לו הפעלת יום הולדת כיפית ומיוחדת. אלו מספר רעיונות לחגיגת מסיבת יום הולדת כיפית שילדכם לא ישכח אף פעם:

הפעלות ומשחקי מים

מכיוון שחג השבועות הוא חג המים, הפכו את מסיבת יום ההולדת למסיבת מים כיפית ומהנה יחד עם כל הילדים. חלקו לכל המשתתפים אקדחי מים וערכו משחקים והפעלות הכוללים התזות מים אחד על השני. אחד מההפעלות שניתן לעשות הוא משחק תחרותי בין כולם. חלקו את הילדים לשתי קבוצות כאשר המטרה של כל קבוצה היא להרטיב כמה שיותר את כל משתתפי הקבוצה השנייה.

הצחוקים וההנאה שישמעו מכל עבר, יהיו ההוכחה לכך שזוהי אחת מהמסיבות הכיפיות ביותר שאפשר לחגוג בחגיגת יום הולדת. מומלץ שגם המבוגרים ישתתפו בחגיגות המים, כך תוכו לערוך תחרות מים בין המבוגרים לילדים. זוהי הזדמנות נהדרת לבילוי מהנה גם להורים, וגם נוסטלגיה מיוחדת לימים בהם היינו קטנים. בסוף המסיבה תוכלו לערוך לילד טקס עוגה מצחיק ומרגש בו כל אחד מהילדים מברך את הילד, ולאחר מכן זורק עליו בלון מנופח עם מים לאות מזל והגשמת הברכה.

יום הולדת בשבועות

מסיבת מתנפחים

אם החלטתם לערוך את מסיבת יום ההולדת בחצר ביתכם, מומלץ להשכיר מספר מתנפחים קופצניים וכיפיים להנאת הילדים. בגלל שמדובר על חג המים, העדיפו לבחור מתנפחים המיועדים במיוחד למשחקי מים, כך הילדים יוכלו לשחק להנאתם עם מתנפחים הכוללים מזרקות מים, מגלשות רטובות לתוך בריכה קטנה ועוד.

בנוסף למתנפחים, הזמינו גם מפעיל מדליק ליום ההולדת שיערוך משחקים והפעלות בין כל הילדים, וגם יערוך משחקים מיוחדים הכוללים את המתנפחים ואת המים. מכיוון שמדובר ביום הולדת מיוחדת שנערכת בחג, בקשו מהמפעיל לערוך הפעלות ותחרויות ברוח החג עם חידונים, שאלות ומשחקים שיאתגרו מעט את הידע הכללי של כל הילדים כך שהם גם יוכלו ללמוד דברם חדשים וחשובים על המסורת היהודית.

מסיבת יום הולדת חגיגית ולבנה

חג השבועות הוא הזדמנות נהדרת לחגוג את יום ההולדת בקונספט מיוחד וחגיגי שכולו צבע לבן. בקשו מכל המוזמנים למסיבה להגיע כשהם לבושים בלבן, ילד יום ההולדת ילבש כמובן גם בגדים לבנים חגיגיים וכתר פרחים לבן. כאשר כל הילדים יגיעו למסיבה ילד המסיבה חלכה להם בכניסה, ויקבל את פניהם עם שרשראות לצוואר בצבע לבן וחגיגי שהם יצטרכו לענוד על צווארם.

גם המסיבה עצמה תהיה מקושטת בלבן, פזרו בלונים לבנים, שלטים וקישוטים. גם הכיבוד שיוגש יהיה על טהרת הלבן עם מכונת פופקורן, ממתקים ושוקולדים לבנים ואפילו עוגת יום הולדת עם המון קצפת לבנה ומתוקה.מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:


LaPanim לילדים
מרכז, דרום

LaPanim לילדים

יום הולדת מתקרב? מגוון הפעלות מדליקות בהתאמה אישית לחווית יום הולדת בלתי נשכחת!
13 המלצות

העולם המופלא של ניצנץ
שרון, מרכז

העולם המופלא של ניצנץ

מסיבה מלאה בהנאה בדרך אל האוצר המופלא... חוויה בשלל קונספטים.
החל מ: ₪650

ספורט פלוס+ הפעלה ליומולדת
צפון, שרון, מרכז, ירושלים, דר

ספורט פלוס+ הפעלה ליומולדת


החל מ: ₪800
11 המלצות

השף המתעופף
מרכז, דרום

השף המתעופף

הילד החוגג וכל החברים שבאו לחגיגה הטעימה, הולכים להפוך למאסטר-שפים עם סינר וכובע!
13 המלצות