יום הולדת דוגמנית

כל בת חולמת להיות דוגמנית, בואי להגשים את החלום ולהפוך דוגמנית ליום אחד. כל דבר שבנות יכולות לחלום עליהן בתחום אופנה ויופי נמצא כאן כמו: איפור, לקים, טיפוח המתאים לגילן. יום הולדת באווירת אופנה כול החברות דוגמניות ליום אחד, אך את המיוחדת מכולן, קדימה הגשמי חלום ותהיי המלכה של היום שלך!

ההילולה ימי הולדת
צפון, שרון, מרכז, השפלה, ירוש

ההילולה ימי הולדת
מסיבה שמלאה במשחקי גיבוש ופעילויות בדיוק כמו פעם! אקססוריז מגניבים וצבעוניים!


4 המלצות

אבקת פיות - מסיבת נסיכות קסומה
שרון, מרכז
לאלילנד - הכניסה לבנות בלבד
כל הארץ

לאלילנד - הכניסה לבנות בלבד
פינוקים וספא ברמה בינלאומית! פעילות מלאת זומבה ודוגמניות באיכות ללא פשרות!


30 המלצות

סטייל של כוכבות
צפון, שרון, מרכז, ירושלים

סטייל של כוכבות
חגיגה נוצצת וקסומה של ספא, קריוקי, דוגמניות וים פינוקים עם כל החברות הכי טובות.


11 המלצות

מסיבליידי - ספא דוגמניות
כל הארץ

מסיבליידי - ספא דוגמניות
יום הולדת מפנקת ביותר לך ולכל החברות עם פינוקי ספא, מסלול דוגמניות ועוד שלל הפתעות.


83 המלצות

מלכות יופי בלאלילנד
כל הארץ
פינק ליידי ספא
צפון, שרון, מרכז, ירושלים, דר

פינק ליידי ספא


7 המלצות   |   החל מ: ₪1000

ליידי ספא
צפון, מרכז

ליידי ספא
יחס אישי ומפנק לכל הבנות ולכל החברות שחוגגות יום ההולדת ביום הולדת צבעוני


21 המלצות

רוקדות עם רוני
צפון, שרון, מרכז, דרום

רוקדות עם רוני
חגיגת ריקודים, גאסט דאנס, זומבה, היפ הופ ועוד. חוויהייחודית ובלתי נשכחת לבנות בלבד!


10 המלצות

יום הולדת דוגמניות

יום הולדת דוגמנית, יום הולדת דוגמניות, ימי הולדת דוגמנית, ימי הולדת דוגמניות

יום הולדת דוגמניות- מה חשוב לדעת על זה?
מה ילדות אוהבות לעשות הכי הרבה? להתלבש, להתגנדר, להצטלם, לעשות פרצופים למצלמה, ולשחק במשחקי כאילו. משחקי כאילו מאפשרים לילדים ולילדות להיכנס לחוויה שונה שאינם מכירים מחיי היום יום. הם מאפשרים לילדים לחוש את התחושה של נוכחות בתפקיד אחר, להרגיש שונה ומשום כך הם כה חשובים. אין זה משנה מה מהות המשחק ולאיזו דמות הם מעוניינים להיכנס. מה שחשוב הוא לאפשר להם להיכנס לדמויות חדשות ככל שירצו כדי לחוות את התחושה של השתנות. דוגמה טובה לאפשרות כזה היא יום הולדת דוגמניות שבו הילדות יכולות לקבל הזדמנות לחוות חוויה של דוגמנית לערב אחד. זה כולל לבוש, איפור, עיצוב שיער וכמובן צילומים.

הגשמת חלום
אין דרך טובה לתאר את החוויה המהנה עבור ילדה שמצליחה להיכנס לנעליה של דוגמנית לערב אחד. מדובר על חוויה שלקוחה היישר מעולם החלומות של אותה ילדה ומכאן ערכה הרב. מעבר לאפשרות לחוות חוויה שונה וייחודית של השתנות, משחק "כאילו", אפשרות לדמיין את עולמה באופן שונה לחלוטין, מדובר על מעין הגשמת חלום עבור בנות רבות שחולמות על עולם הדוגמנות. כמה קל בערב אחד שמח ליצור לכלת יום ההולדת ולחברות הכי טובות שלה ערב שכולו על טהרת הדוגמנות על כל הפינוקים הנלווים. ימי הולדת דוגמניות יכול לכלול מסיבת ספא ופינוקים, מסיבת איפור, מסיבת ריקודים סוערת, או מסיבה שבה מקבלות הבנות יחס של כדוגמניות על עם שירות וי איי פי.

ימי הולדת דוגמניות כאקט חינוכי וחברתי
מחשבה מוטעית גורמת להורים מסוימים לחשוב על יום הולדת דוגמנית כעל חוויה שטחית שאינה מועילה לבנות. ללא מדובר בטענה נכונה מפני שכמו כל תוכן אחר, גם דוגמנות יכולה להעצים, ללמד וליצור עבור הילדות תוכן חינוכי ומועיל. סדנת איפור למשל מלמדת את הילדות על עור הפנים, הטיפול בו ושמירה עליו מה שחשוב גם בהיבט האסתטי אבל גם בהיבט הבריאותי. ימי הולדת דוגמניות עם מסיבה סוערת שמקפיצה את הילדות מאפשרת להן להוציא מתח, אדרנלין וכמובן להתגבש זו עם זו, מה שחשוב יותר מכל שיעור אחר שתלמדנה בחייהן. מעבר לכל האפשרות להתחפש ולהיות משהי אחרת באה לידי ביטוי מעל לכל ספק בעת יום הולדת דוגמניות והיא כאמור בעלת ערך חינוכי רגשי עצום לבנות בכל גיל.

חוויה שלמה
יום הולדת דוגמניות הוא כאמור חוויה שלמה שמדמה את חייה של דוגמנית. בימי הולדת כאלו נראה בדרך כלל עמדת איפור ססגונית שבה כל ילדה מקבלת איפור מקצועי שיתאים לה ויהפוך אותה לדוגמנית של ממש. בנוסף, מוצע לבנות מבחר תלבושות שמאפשר לכל אחת למצוא את הבגד היפה ביותר עבורה שיתאים לה ולגופה ויהפוך אותה לבעלת מראה שיקי וזוהר. תצוגת אופנה מהווה גם היא חלק בלתי נפרד מאותו יום הולדת דוגמניות והכל כמובן מלווה בסט צילומים איכותי ומקצועי שמאפשר לכל אחת לקבל מזכרת שווה ומיוחדת מהאירוע המפנק.
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר