יום הולדת כדורגל

כדורגל הוא משאת לבם של ילדים רבים. הילדים חולמים להפוך להיות כוכבי על דוגמת רונלדו ומסי וכאן יש לכם הזדמנות להגשים להם את החלום ביום המיוחד עבורם- יום הולדת. יום הולדת כדורגל מאפשר לילדים לחוות את החגיגה דרך עיניים של שחקן כדורגל עם הרבה הומור, כיף והפתעות. היכנסו ובחרו את הפעילות המתאימה לכם.

באבלבול - חווית כדור בועה
צפון, שרון, מרכז, ירושלים, דר
פיגוזיאדה
כל הארץ

פיגוזיאדה
אולימפיאדה ספורטיבית ומתאגרת לילדים- חוויה ייחודית לבנים ולבנות גם יחד!


0 המלצות

מסיבת כדורגל מטריפה
צפון, שרון, מרכז, ירושלים, דר

מסיבת כדורגל מטריפה
חגיגה שכולה כדורגל, ריצות, כיבושים ושערים עם הכוכבים האמתיים של עולם הכדורגל


9 המלצות

Fc sport - כדורגל באקסטרים
צפון, שרון, מרכז, ירושלים, דר

הצעות שיכולות להתאים

משחקי המדע
כל הארץ

משחקי המדע
הילדים לומדים דברים חדשים ונהנים במיוחד ביום הולדת חינוכי וחוויתי גם יחד


59 המלצות

חיות וחוויות - ארועים מגוונים
מרכז

חיות וחוויות - ארועים מגוונים
חגיגה של חיות שונות ומיוחדות,משחקים, שירים ועוד.


0 המלצות

להטוטל הפעלת ג'אגלינג חוויתית
כל הארץ

להטוטל הפעלת ג'אגלינג חוויתית
בואו להיות להטוטני יום הולדת במסיבת קרקס משלכם! הפעלה ייחודית לגילאי 5-13.


11 המלצות

פעילות סדנת קומיקס
צפון, מרכז, ירושלים

פעילות סדנת קומיקס
חוויה ייחודית ומדליקה בה כל אחד ייצור קומיקס צבעוני ומדליק.


11 המלצות

יום הולדת כדורגל

יום הולדת כדורגל, יום הולדת כדורגל, יום הולדת כדורגל לימי הולדת, יום הולדת כדורגל ליום הולדת, יום הולדת כדורגל ליום הולדת

הדרך לארגן יום הולדת לצידו של יום הולדת כדורגל

אירוע יום הולדת חוגגים רק ערב בשנה, ובכל חגיגה ההרגשה שעושים הפעלה ייחודית. אירוע יומהולדת, למי ששכח ולא נזכר מאז ילדותו זו חגיגה ייחודית ומהממת. החשש קודם המאורע המלהיב, ההתארגנות יום ההולדת הנוכחית ידחפו את הפעלת היומולדת להצגה שנמשכת מלא מעל למספר שעות מינימליות. מה דעתכם לשמוח מעכשיו? גו! חגיגת יומהולדת היא מתרחשת כמו אירוע גדול ממש בדומה לחתונה. יום הולדת חייבת התארגנות וכמובן חייבים לדאוג לפרטים ענקיים ופיציים כאחד. החלק ההתחלתי שיש חייבים לדאוג לו הינו רעיון. לצורך כך נוכל לבחור משלל של המפעילים והמפעילות הנמצאות באתר. קטגוריה מכילה כמות גדולה בה תמצאו כוכבי ילדים ומפעילות. זה יכול להיות ליצנית, קוסמת, ספא, דוגמניות, אביזרים, יום הולדת כדורגל או בר מתוקים.

ארגון ותפאורה למאורע

לאחר שסימנו את הקטגוריה המעניינת, כמו יום הולדת כדורגל, אפשר בהגיע הזמן לתכנן את האביזרים ליום ההולדת ואת כל הנושאים שנותרו. אילו לצורך העניין התאהבנו בנושא כמו נסיכות ואבירים, תפאורה המכילה מתנפחים כמו אחוזה מעוטרת או נסיכות מסוגלת להתאים. את מה שנבחר מומלץ להכווין לגילאים החוגגים, לקונספט המתאימה עבור יום ההולדת ולא לשכוח התאמה למרחב החלל. נושאים נוספים זולת האביזרים שצריך לקחת בחשבון בארגון אלו כמובן נגישות, חניה, מושבים לכל הילדים והכי חשוב גם כורסאות לאמהות של החברים.

בר מתוקים? דוכני מזון?

אין דבר כזה חגיגה ללא, עוגות, זו דבר ידוע וקבוע, האמת היא שאין מסיבה ללא ממתקים צבעוניים שמוגשים לילדים בהמוניהם. לשמחת הורי ילד או ילדת יום ההולדת כיום מיותר לעמול עבור השולחן של יום ההולדת ועיצובו. בסך הכל צריך הינו לברור בין דוכני המזון המגוונים את הדוכנים שיתאימו למסיבה של ילדכם. הדבר יבחר במיוחד לסוג כוכב הילדים למשל יום הולדת כדורגל שהזמנתם עם או בלי שום קשר, להזמין את דוכני המזון שהילדים ממש אוהבים. בהפעלה המוקרן סרטונים לדוגמא דוכן פופקורן זה מעולה, ובהפעלה כדורסל דוכן פיצה יכניס את האורחים לתחושה המיטבית. כך או כך ניתן לסדר דוכנים מגוונים כמו בר פיתות עם זעתר מיוחד וסופר טעים עם שולחן פירות מגרים שיהפכו את יום ההולדת לחגיגה אינסטרומנטלית בטעמה ומעניינת במיוחד. הדבר הגדול של דוכנים טמון בכך שהם תורמים לזמן הפנוי של הורי החוגגים להתפנות ולהתעסק בדבר החשוב והחשוב ביותר אפילו, המסיבה לצידו של בנם או ביתם.

סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר