יום הולדת כמו פעם

שלום לכם וברוכים הנמצאים, הגעתם לקטגוריית יום הולדת כמו פעם, אז קרוב לוודאי שאתם חוגגים יום הולדת לילדים בשבועות הקרובים. בדף שאתם נמצאים, בקטגוריה של יום הולדת כמו פעם תמצאו את מיטב המפעילים וההפעלות השווים ביותר למסיבת ליום הולדת

חני החייכנית הפעלות מדליקות

צפון, שרון, מרכז, השפלה, ירוש
פעילויות לילדים שיגרמו להם לחייך כמו סדנאות יצירה או מאסטר שף ומתנפחים!
18 המלצות

על הגל עם סיגל

מרכז

2 המלצות

המופע של רפי

צפון, מרכז

1 המלצות

טקטיקס - משחקי לייזר

צפון, מרכז, דרום

6 המלצות

דיג ודוג זוג ליצנים במופע מדהים

צפון, שרון, מרכז, ירושלים, דר
שני ליצנים מצחיקים במיוחד ישאירו את הילדים בלי אוויר לנשימה ביום הולדת שמח ומהנה
55 המלצות

גיבורי העל והפיות של עינת'וש

שרון, מרכז, ירושלים, דרום

12 המלצות

אגדודס - אי המטמון

שרון, מרכז
הפעלה אתגרית מדליקה לבנים ולבנות באי המטמון. תחנות, חידות, ותחרויות מיוחדות.
11 המלצות

אגדודס - מסביב לעולם

מרכז

22 המלצות

יום הולדת כמו פעם


כיצד לארגן אירוע לצידו של יום הולדת כמו פעם
חגיגת יום הולדת מקיימים מקסימום יום שנה עברית, ותמיד יום הולדת מרגיש שעושים הפעלה פעם ראשונה. מסיבת יומהולדת, למי שלא נזכר מאז גיל הגן זו הפעלה פעם ראשונה ומדהימה. ההכנות קודם הערב המלהיב, ההתארגנות והחגיגה עצמה הופכים את חגיגת השמחה לחגיגה שמתקיימת הרבה מעל למספר שעות מינימליות. הגיע הזמן לחגוג מעכשיו? קדימה! הפקת יומהולדת היא סוג של התארגנות בכל סדר גודל. מסיבה מסוג זה מחייבת התארגנות כי כדאי מאוד לצפות לדברים גדולים וקטנים יחד. הדבר ההתחלתי שאנחנו חייבים להחליט עליו הוא רעיון. לכך נצטרך לסמן משלל הקטגוריות הנמצאות פה. הקטגוריה מאגדת כמות גדולה של כוכבי ילדים וכוכבות. למשל ליצנית, קוסמות, ספא, לשבור את הקרח, אביזרים, יום הולדת כמו פעם או בר מתוקים.

ארגון ותפאורה ליומולדת
לאחר שסימנו את הקבוצה המעניינת, למשל יום הולדת כמו פעם, אפשר סוף סוף לארגן את האביזרים לחגיגה ואת שאר הנושאים הנוספים. אם לצורך העניין בחרנו בקונספט של נסיכות ואבירים, הלבשה הכוללת מתקן כמו טירה מעוטרת או פיות מסוגלת להתאים. את הנבחר כדאי להתאים לקהל החוגגים, תחום המתאימה עבור יום ההולדת וכמובן התאמה למראה הסלון/הגינה. דברים דומים מלבד הקישוטים שיש להביא לתשומת הלב בארגון הינם כמו התאמה לקהל היעד, מקומות חניה, כורסאות למאגר החוגגים ובמידת הצורך כמו כן מקומות ישיבה לאמהות של המתארחים.

בר מתוקים? דוכני מזון?
לא קיימת מסיבה בלי אף, עוגת יום ההולדת, זה דבר ידוע וקבוע, אבל האמת הינה שלא תמצאו יום הולדת חסרת חטיפים טעימים שמעוצבים לילדים כיד המלך. לשמחת ההורים בימים אלו אין צורך לעמול עבור השולחן של יום ההולדת ותפארתו. בסך הכל צריך זה לבחור בין הדוכנים המגוונים את הטובים שיתאימו למסיבה של החוגג. הדבר יכול להיות במיוחד לסוג האומן למשל יום הולדת כמו פעם שהזמנתם עם או בלי אף זיקה, להזמין בר מתוקים שהחוגגים הכי מסמפטים. בהפעלה של סרט קולנוע לדוגמא חבילת פופקורן יבוא מושלם, ובחגיגה אתגרי מגש נקניקיות יביא את הילדים לאווירה הנכונה. בצורה זו מומלץ לחבר מאכלים מגוונים כגון שולחן נקניקיות צבעוני ועם טעם משגע יחד עם דוכן פירות קרירים שישנו את המסיבה לחוויה מגוונת בטעמה ומעניינת מאוד. הדבר העצום של דוכנים טמון בצורה שהם מפנים את ההורים להתעסק בדבר החשוב והחשוב ביותר אפילו, החגיגה יחד עם בנם או ביתם.

יום הולדת כמו פעם, יום הולדת כמו פעם, יום הולדת כמו פעם לימי הולדת, יום הולדת כמו פעם ליום הולדת, יום הולדת כמו פעם ליום הולדת

סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר