יום הולדת לבת שנה

שלום וברוכים הבאים, הינכם נמצאים בקטגוריית יום הולדת לבת שנה, אז קרוב לוודאי שאתם חוגגים יום הולדת לילדים בשבועות הקרובים. בדף זה, בקטגוריית יום הולדת לבת שנה תגלו את מאגר האמנים וההפעלות המיוחדים ביותר לחגיגת לימי הולדת

טול טול הליצנית וסמי הקוסם

מרכז, ירושלים, דרום

החל מ: ₪800
1 המלצות

חיים הקוסם והליצן

צפון, שרון, מרכז, ירושלים, דר

החל מ: ₪800
15 המלצות

שרית הליצנית והמפעילה

צפון
מסיבה של פעם בחיים עם ליצנית היתולית, הרבה הפתעות וחגיגה של ממש
12 המלצות

גן החיות של אמיר

צפון, מרכז, ירושלים
חגיגה של טבע וחיוכים מאפשרת לילדים להכיר את עולם החי מקרוב ממש
12 המלצות

יום הולדת לבת שנה


הצורה לארגן יום הולדת יחד עם יום הולדת לבת שנה
אירוע יומולדת מקיימים הכי הרבה ערב בשנה, ובכל פעם נראה שחוגגים חגיגה חד פעמית. אירוע יומהולדת, לזה שלא זוכר מאז בית הספר הינה מסיבה יחידה ומדהימה. ההתרגשות טרם המאורע הגדול, הסידורים השמחה הזו הופכים את הפעלת היומולדת להצגה שמתקיימת המון מעל לכמה שעות בודדות. אז מה, שואלים איך לשמוח מעכשיו? גו! מסיבת יום הולדת זו דומה בעצם חגיגה אפילו כמו חתונה. חגיגה כזו דורשת התארגנות כאשר חובה לשים לב לדברים ענקיים ופיציים יחד. הדבר הראשון שיש מחוייבים לדאוג לו הוא קונספט. לצורך כך נוכל לבחור מבין שלל הקטגוריות הנמצאות באתר. כל קטגוריה כוללת מספר רב בה תמצאו מפעילים וכוכבות ילדים. כמו ליצניות, קוסמות, נסיכות ואבירים, זומבה, סדנאות, יום הולדת לבת שנה או אוכל.

ארגון ותפאורה למאורע
אחרי שסימנו את ההפעלה המעניינת, כמו יום הולדת לבת שנה, נוכל סוף סוף לסדר את הקישוטים ליום ההולדת ואת כלל הדברים הנוספים. נגיד לצורך העניין רצינו בנושא דוגמת דוגמניות, תפאורה שכוללת מתקן מתנפח דוגמת טירה מעוטרת כמו נסיכות תוכל להתאים. את הנבחר כדאי להכווין לגילאים של הילדים, לקונספט המתאימה עבור המסיבה וכמובן במיוחד למרחב החלל. פרטים דומים מלבד האביזרים שמומלץ להביא לתשומת הלב בארגון הינם ללא כל ספק נוחות כניסה, חניה, מושבים לכלל המוזמנים ובמידת הצורך בנוסף ספסלים להורי המתארחים.

אוכל וכיבוד
לא קיימת מסיבה בכלל בלי, עוגה, זה דבר רגיל, אבל האמת היא שאין מסיבה חסרת ממתקים צבעוניים שמסודרים לחוגגים כיד המלך. לרווחתם של ההורים בשנים אלו אין צורך לדאוג לסידור עבור שולחן יום ההולדת וארגונו. החלק הקשה היחידי זה להשוות בין דוכני המזון המובילים את הטובים שיגיעו לחגיגה של ילדכם. זה יותאם עבור כוכב הילדים או יום הולדת לבת שנה שבחרתם ואולי אפילו ללא אף זיקה, להביא את בר הממתקים שהחוגגים סופר אוהבים. בהפעלה עם סרט לדוגמא שקית נאצוס יבוא מושלם, ובחגיגה של כדורגל דוכן נקניקיות יביא את החוגגים למוזה המיטבית. ככה בדיוק כדאי לחבר דוכנים שונים כגון דוכן פיתות עם זעתר צבעוני ועם טעם משגע כולל בר מיצים טעימים שישנו את החגיגה לחגיגה קולינרית בטעמה ומעניינת במיוחד. הדבר הגדול של דוכני מזון טמון בצורה שהינם תורמים לזמן הפנוי של הורי החוגגים להתפנות ולהתעסק בעניין המעניין באמת, החגיגה לצידו של הילד.

יום הולדת לבת שנה, יום הולדת לבת שנה, יום הולדת לבת שנה לימי הולדת, יום הולדת לבת שנה ליום הולדת, יום הולדת לבת שנה ליום הולדת

סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר