יום הולדת מאסטר שף

ילדים אוהבים לעבוד במטבח, לחתוך, לקצוץ, לערבב ובעיקר ליצור. ביום הולדת מאסטר שף תוכלו לאפשר להם לחוות את עולם הבישול באופן חוויתי ומהנה במיוחד. בקטגוריה תוכלו לקבל את המידע לגבי סוגי הפעילויות השונים ובהתאם לבחור את הפעילות הטובה ביותר עבור בתכם או בנכם. מגוון גילאים, מגוון הפתעות מוצעים לכם כאן.

השף המתעופף
מרכז, דרום

הילד החוגג וכל החברים שבאו לחגיגה הטעימה, הולכים להפוך למאסטר-שפים עם סינר וכובע!


13 המלצות

מירביל'ה סוכר של עוגה
מרכז, ירושלים

סדנת יום הולדת מתוקה במיוחד! כל נושא שתבחרו יהפוך לחגיגה מתוקה של זילוף, פיסול ויצירה.


0 המלצות

סינרים
צפון, שרון, מרכז, השפלה, ירוש

בואו ללבוש סינר ולהרגיש שף מקצועי ליום אחד עם סדנא מעשירה וחוויתית


4 המלצות

אלדו השף
מרכז, דרום

שף מקצועי שמזמין את הילדים להכיר את עולם המטבח דרך הפעלה ייחודית וקסומה.


19 המלצות

יום הולדת מאסטר שף

הצורה לחגוג מסיבה יחד עם יום הולדת מאסטר שף

אירוע יומהולדת עושים סה"כ יום ב12 חודשים, ובכל מסיבה נראה שמקיימים חגיגה פעם ראשונה. מסיבת יומולדת, למי שלא זוכר מגיל הילדות היא הפעלה ייחודית ומלהיבה. החשש טרם המאורע המלהיב, ההתארגנות השמחה עצמה יהפכו את מסיבת יום ההולדת להצגה שממשיכה הרבה מעל לכך וכך שעות בודדות. הגיע הזמן להתחיל? גו! אירוע יומהולדת היא בעצם הפקה אפילו כמו חתונה. מסיבה מסוג זה דורשת תכנון והכנות כאשר מומלץ מאוד לשים לב לאביזרים ודברים רחבים וקטנים ביחד. החלק הראשון שאנחנו צריכים לא לשכוח אותו זה אביזרים. לכך נאלץ לבחור ממאגר של ההפעלות המופיעות באתר זה. כל קטגוריה מאגדת מספר רב בה תמצאו אמני ילדים ומפעילות. בין אם זה ליצנים, קוסם, איפור, דוגמניות, אביזרים, יום הולדת מאסטר שף או בר מתוקים.

התאמה ואוירה ליום הולדת

לאחר שסימנו את הקבוצה המעניינת, לדוגמא יום הולדת מאסטר שף, אפשר להתחיל לארגן את התפאורה ליום ההולדת ואת שאר הנושאים שנותרו. אם למשל בחרנו בנושא של דוגמניות, תפאורה שכוללת מתנפחים של וילה מקושטת או אפילו פיות יכולה להתאים. את הנבחר חייבים להתאים לגיל החוגגים, לקונספט המתאימה עבור יום ההולדת וכמובן גם לגודל האולם. נושאים נוספים מלבד התפאורה שחייבים להביא ולדאוג להם בארגון הינם כמו נוחות כניסה, חניונים, מקומות ישיבה לכל החוגגים ולא לשכוח גם כיסאות להורי החברים.

בר מתוקים? דוכני מזון?

לא קיימת מסיבה בלי, עוגת יום ההולדת, זו עובדה מוגמרת, אבל האמת זו שאין יום הולדת חסרת ממתקים צבעוניים שמעוצבים לילדים כיד המלך. לשמחת הורי החוגגים בימים אלו אין סיבה על שולחן המסיבה ועיצובו. החלק הקשה היחידי הינו לברור בין הדוכנים האיכותיים את הטובים שיסתדרו לאירוע של החוגג. הדבר יכול להיות עבור כוכב הילדים למשל יום הולדת מאסטר שף שהבאתם או אפילו ללא אף קשר, לבחור בר מתוקים שהילדים ממש אוהבים. ביום הולדת עם סרטונים למשל מגש פופקורן יבוא מותאם, וביום הולדת אתגרי שולחן נקניקיות יביא את החוגגים לתחושה הנכונה. בצורה זו ניתן להוסיף דוכנים שונים דוגמת דוכן מתוקים מעוצב וטעים עם שולחן שייקים טעימים שיהפכו את המסיבה למסיבה מגוונת במראיה ומעניינת מאוד. הדבר הגדול של דוכני מזון הוא בצורה שהם תורמים לזמן הפנוי של בעלי הבית להתפנות ולהתעסק בדבר הבולט באמת, החוויה עם בנם או ביתם.

יום הולדת מאסטר שף, יום הולדת מאסטר שף, יום הולדת מאסטר שף לימי הולדת, יום הולדת מאסטר שף ליום הולדת, יום הולדת מאסטר שף ליום הולדת

סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר