נסיכות ואבירים

כשחוגגים יום הולדת בדרך כלל מחפשים הפעלה שלא רואים בכל מקום, מקורית וחוויתית לילדים. קבלו את הפעלות נסיכות ואבירים בה כל הילדים משתתפים, נהנים ומרגישים ממש באגדות. ילד או ילדת יום ההולדת יהפכו לנסיכה או אביר ויהיו מרכז העניינים לאורך כל היום הולדת. אז מצאו את ההפעלה המתאיה לכם וצרו קשר.

לאלילנד-FROZEN
כל הארץ

לאלילנד-FROZEN
ממלכת הקרח מגיעה עד אליכם! כל המשחקים והתלבושות איפור מקצועי .


12 המלצות

לאלילנד - פיות
כל הארץ

לאלילנד - פיות
רוקדות ושרות כל הילדות כמו פרפריות חמודות עם כנפיים ולבוש ורוד וקסום!


0 המלצות

אבקת פיות - מסיבות מיוחדות לבנות
שרון, מרכז, השפלה

אבקת פיות - מסיבות מיוחדות לבנות
מי רוצה להיות פיה? עם אבקת פיות כל אחת הופכת לפיה ליום אחד


9 המלצות

קנדיל'ה נסיכת בת הים הקטנה
כל הארץ

קנדיל'ה נסיכת בת הים הקטנה
חלום של יום הולדת לוקח את הילדה שלכם למסיבה ורדרדה ומתוקה עם הבובה הכי אהובה


11 המלצות

לאלילנד - הכניסה לבנות בלבד
כל הארץ

לאלילנד - הכניסה לבנות בלבד
פינוקים וספא ברמה בינלאומית! פעילות מלאת זומבה ודוגמניות באיכות ללא פשרות!


30 המלצות

LaPanim לילדים
מרכז, דרום

LaPanim לילדים
יום הולדת מתקרב? מגוון הפעלות מדליקות בהתאמה אישית לחווית יום הולדת בלתי נשכחת!


13 המלצות

הצעות שיכולות להתאים

יום הולדת קולנוע בתלת מימד
כל הארץ

יום הולדת קולנוע בתלת מימד
יום הולדת ישר מהסרטים עם חוויה בשלושה ממדים. מסיבה מהנה לכל ילד וילדה


46 המלצות

פינקי בפריז קנדיל'ה
כל הארץ

פינקי בפריז קנדיל'ה
יום הולדת שלוקח אתכם לחוויה חדשנית ומרתקת מעולמות רחוקים ומיוחדים באמת


6 המלצות

ליידי ספא
צפון, מרכז

ליידי ספא
יחס אישי ומפנק לכל הבנות ולכל החברות שחוגגות יום ההולדת ביום הולדת צבעוני


21 המלצות

קנדיל'ה נסיכת בת הים הקטנה
כל הארץ

קנדיל'ה נסיכת בת הים הקטנה
חלום של יום הולדת לוקח את הילדה שלכם למסיבה ורדרדה ומתוקה עם הבובה הכי אהובה


11 המלצות

קטגוריות קשורות:

יום הולדת נסיכות ואבירים

יום הולדת נסיכות ואבירים

יום הולדת נסיכות ואבירים- למה זה מוצלח כל כך?
בגילאי הגן המוקדמים מתחילים בנים ובנות לפתח את זהותם המגדרית. כפועל יוצא מכך, בנות מסרבות לפתע לשחק עם בנים, ונים מסרבים לשחק עם בנות. מדובר על תהליך טבעי שבו כל ילד וילדה בונים את אישיותם ומאפשרים לעצמם לאמץ תחומי עניין, לרקום חלומות ולגבש חוג חברים קרוב. אנו ההורים לעתים מנסים להילחם בתופעה כאשר אנחנו מנסים לעודד אותם לבחור אחרת, לשחק עם כלל הילדים, אולם חשוב להבין שאם נניח לילדים ולילדות לשקוע במשחק החברתי הכה חשוב שלהם, נגלה שבסופו של דבר כל אחד מוצא את מקומו בחברה ומגלה את עולם התוכן המעניין והמעצים ביותר עבורו. לבסוף, לאחר שגובשה אישיות עצמאית חוזרים הבנים לשחק עם הבנות ולבלות במחיצתן.

הבנים מול הבנות
בימי הולדת, עולה לעתים אתגר ליצור משחק בין בנים ובנות. ימי הולדת שבהם לוקחים חלק גם בנים וגם בנות עלולים ליצור אתגר של ממש כאשר הבנים מסרבים לשחק עם הבנות ולהיפך. נשאלת השאלה מהו הפתרון אם בכל זאת רוצים ליצור אירוע משולב וכך לסייע ולגבש את הרכב הכיתה או הגן בצורה כזו או אחרת. התשובה פשוטה- יום הולדת נסיכות ואבירים. ימי הולדת נסיכות ואבירים הם הזדמנות טובה ליצור מרחב שבו משחקים הבנים עם הבנות ביחד. מדובר על משחק שיכול להיות בעל גוון תחרותי או היתולי, תלוי באופי הילדים וכמובן בגיל שלהם. הדבר החשוב הוא שכל קבוצה מקבלת את המרחב המתאים עבורה כדי לבטא את עצמה וכדי לממש את עצמיותה.

מרחב משותף
המשחק החוויתי עשוי לקרב ולחבר בין הילדים וכך גם להפשיר את הקרח בין קבוצת הבנים ובין קבוצת הבנות. ימי הולדת נסיכות ואבירים יכולים להתאים גם לגילאים שבהם ילדים וילדות נהנים לשחק יחד. המרחב המשותף שבו חווים הילדים משחק עם בני המין השני, עם תחפושות, משחקי תפקידים ועוד מעודד את הסקרנות הטבעית ומפרה את הדמיון של הילדים. ימי הולדת נסיכות ואבירים מאפשרים לבונת להרגיש נסיכות לערב אחד, עם התלבושות המתאימות איפור וכמובן צילומים, ואילו לבנים הם יוצרים הזדמנות לחוות את העוצמה, הכוח והאומץ שמאפיינים את האבירים. משחק התפקידים הזה הוא כה מהנה עבור ילדים שכל כך נהנים להתחפש ולהרגיש מישהו אחר, ולכן עלינו המבוגרים לעודד ולאפשר להם לעשות את זה.

ימי הולדת נסיכות ואבירים- הנאה צרופה לכולם
אין כמו יום הולדת נסיכות ואבירים כדי לאפשר לילדים להיות מישהו אחר לערב אחד. זה יכול להיות עם סדנת איפור, ריקודים סוערים, מסיבת תה לנסיכות, הפעלה קופצנית במיוחד- כל דבר שמאפשר לילדים להרגיש נסיכות ואבירים ייצור את האפקט הכה חשוב הזה. עם מבחר הפעילויות העצום יום הולדת נסיכות ואבירים מאפשר לילדים להתחבר, להתחפש, לשחק ובעיקר ליהנות בחברת החברים והחברות. זו אחת הדרכים המעולות להפוך יום הולדת למסיבה של ממש שבה הילדים מפיקים הנאה מרובה ועצומה.
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר