יום הולדת שף

שלום וברוכים הנמצאים, אם אתם נמצאים בקטגוריית יום הולדת שף, אז אפשר להניח כי אתם חוגגים יום הולדת לילדים בימים הקרובים. בדף שאליו הגעתם, בקטגוריה של יום הולדת שף תוכלו לראות את קבוצת המפעילים וההפעלות הטובים ביותר לחגיגת לימי הולדת

השף המתעופף

מרכז, דרום
הילד החוגג וכל החברים שבאו לחגיגה הטעימה, הולכים להפוך למאסטר-שפים עם סינר וכובע!
13 המלצות

מירביל'ה סוכר של עוגה

מרכז, ירושלים
סדנת יום הולדת מתוקה במיוחד! כל נושא שתבחרו יהפוך לחגיגה מתוקה של זילוף, פיסול ויצירה.

אלדו השף

מרכז, דרום
שף מקצועי שמזמין את הילדים להכיר את עולם המטבח דרך הפעלה ייחודית וקסומה.
19 המלצות

סינרים

צפון, שרון, מרכז, השפלה, ירוש
בואו ללבוש סינר ולהרגיש שף מקצועי ליום אחד עם סדנא מעשירה וחוויתית
4 המלצות

שלומי אלדו השף

צפון, שרון, מרכז, ירושלים, דר

4 המלצות

יום הולדת שף


איך לארגן אירוע לצידו של יום הולדת שף

מסיבת יומולדת מקיימים הכי הרבה אחת ב12 חודשים, וכמו תמיד, בכל מסיבה מרגיש שמקיימים מסיבה פעם ראשונה. הפעלת יומולדת, למי שלא זוכר מתקופת ילדותו היא חגיגה ייחודית ומלהיבה. הריגוש לפני הערב המשמח, ההכנות השמחה הנוכחית יהפכו את הפעלת יום ההולדת למסיבה שממשיכה המון מעל לכמות מועטה שעות קצרות. אז מה, שואלים איך לשמוח מעכשיו? יאללה! הפקת יום הולדת הינה בעצם אירוע גדול לכל דבר ועניין. היא דורשת תכנון והכנות כי יש לשים לב לאביזרים ודברים ענקיים וקטנים ביחד. המשהו ההתחלתי שאנחנו חייבים לטפל בו זה קונספט. לכך נאלץ לברור מבין שלל של המפעילים והמפעילות הנמצאות באתר. קטגוריה כוללת מספר רב של מפעילים וכוכבות ילדים. זה יכול להיות ליצנים, קוסמים, ספא, דוגמניות, ספורט, יום הולדת שף או בר מתוקים.

ארגון ואוירה לחגיגה

לאחר שסימנו את הקבוצה המבוקשת, למשל יום הולדת שף, הגיע הזמן סופסוף לסדר את התפאורה ליום ההולדת ואת כל הדברים הנוספים. נגיד לצורך העניין בחרנו בקונספט של נסיכות ואבירים, אוירה הכוללת מתקן מתנפח כמו טירה ססגונית או מלכות יכולה להתאים בול. את מה שנבחר יש להכווין לגילאים של הילדים, אוירה של החגיגה ולא לשכוח במיוחד לצורת האולם. היבטים שונים זולת הקישוטים שמומלץ לקחת בחשבון בהכנות אלו כמו נגישות, חניות, מושבים למאגר המוזמנים והכי חשוב בנוסף מקומות ישיבה להורים של האורחים.

זה הזמן לאכולללל...

אין יום הולדת ללא, עוגות, זו דבר רגיל, אבל האמת היא שלא תמצאו מסיבה חסרת ממתקים איכותיים שמוגשים לחוגגים בהמוניהם. לשמחת ההורים כיום לא צריך עבור שולחן המסיבה ועיצובו. בסך הכל צריך הוא להשוות בין הספקים המגוונים את הטובים שיתאימו לאירוע של ילדכם. זה יכול להיות לפי ההפעלה למשל יום הולדת שף שהבאתם או אפילו בלי שום קשר, להביא את דוכני המזון שהחוגגים הכי אוהבים. בהפעלה עם וידאו לדוגמא מגש נאצוס יהיה מתאים, וביום הולדת כדורסל דוכן נקניקיות יכניס את האורחים לאווירה המתאימה. ככה בדיוק אפשר לסדר ברים מיוחדים כגון בר נקניקיות מעוצב וטעים כולל בר מיצים בריאים שיהפכו את החגיגה לחוויה אינסטרומנטלית במראיה ומגוונת ממש. היתרון המיוחד של דוכנים טמון בכך שהינם תורמים לזמן הפנוי של הורי החוגגים להתעסק במשהו המעניין באמת, החגיגה לצידו של החוגג, ילדם.

יום הולדת שף, יום הולדת שף, יום הולדת שף לימי הולדת, יום הולדת שף ליום הולדת, יום הולדת שף ליום הולדת

סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר