יום הולדת 16

שלום לכם וברוכים הבאים, הגעתם לקטגוריית יום הולדת 16, אז קרוב לוודאי שאתם חוגגים יום הולדת לילדים בשבועות הקרובים. כאן, בקטגוריה של יום הולדת 16 תמצאו את מגוון האמנים וההפעלות הטובים ביותר לארוע ליום הולדת

מגוון הצעות של יום הולדת 16 לבחירתכם

חבילות מושלמות לימי הולדת 2-7

מרכז, ירושלים
חגיגה של פעם בדנה מביאה אליכם מכל טוב- מתנפחים, מתקנים, הפעלות והפתעות
89 המלצות

סטייל של כוכבות

צפון, שרון, מרכז, ירושלים
חגיגה נוצצת וקסומה של ספא, קריוקי, דוגמניות וים פינוקים עם כל החברות הכי טובות.
11 המלצות

בנות חוגגות בסטייל אחר

צפון, מרכז
פינוקי ספא עם החברות הכי טובות! בואו להכיר את החוויה הכי שווה בעיר!
17 המלצות

יום הולדת 16


איך לארגן יום הולדת לצידו של יום הולדת 16
אירוע יומולדת חוגגים הכי הרבה ערב בשניים עשר חודשים, ובכל מסיבה ישנה ההרגשה שמקיימים חגיגה יחידה. ערב יומולדת, לזה שלא זוכר מימי ילדותו הינה חגיגה ייחודית ומדהימה. ההתרגשות קודם החגיגה המלהיב, הסידורים השמחה הזו ידחפו את הפעלת היומולדת למסיבה שמתרחשת המון מעבר לכמה שעות בודדות. מוכנים לחגוג מעכשיו? גו! מסיבת יום הולדת הינה סוג של הפקה לכל דבר ועניין. יום הולדת צריכה תכנון והכנות כי כדאי מאוד לדאוג לדברים גדולים ופיציים כאחד. המשהו הראשוני שאנחנו צריכים לא לשכוח אותו הוא אוירה. לזה נוכל לסמן מבין שלל של ההפעלות הקיימות כאן. הקטגוריה כוללת מספר רב המציגה אמני ילדים ומפעילות. זה יכול להיות ליצנים, קוסמים, איפור, לשבור את הקרח, סדנאות, יום הולדת 16 או אוכל.

ארגון ותפאורה ליומולדת
אחרי שסימנו את ההפעלה המעניינת, לדוגמא יום הולדת 16, הגיע הזמן סוף סוף לסדר את התפאורה לחגיגה ואת כל הדברים שנותרו. אם לדוגמא בחרנו בנושא דוגמת נסיכות ואבירים, אוירה הכוללת מתקנים מתנפחים של אחוזה מקושטת או אפילו נסיכות יכולה להתאים בול. את מה שנבחר יש לכוון לקהל של הילדים, נושא של יום ההולדת ולא לשכוח במיוחד למראה האולם. נושאים שונים חוץ מעניין האביזרים שמומלץ לתת לתשומת הלב בסידור הינם כמו נגישות, חניה, מקומות ישיבה לכלל החוגגים ולא לשכוח כמו כן ספות להורי המתארחים.

בר מתוקים? דוכני מזון?
לא קיימת חגיגה בלי אף, עוגה, ממש דבר רגיל, אבל האמת זו שאין חגיגה חסרת ממתקים טעימים שמתוקתקים למוזמנים בשפע. למזלם של הורי החוגגים כיום אין סיבה לדאוג לסידור עבור השולחן של יום ההולדת וארגונו. בסך הכל צריך הינו לבחור בין הספקים האיכותיים את הטובים שיסתדרו לחגיגה שלכם. זה יותאם עבור כוכב הילדים למשל יום הולדת 16 שהבאתם או אפילו ללא שום קשר, לבחור בר מתוקים שאלו החוגגים ממש מסמפטים. בהפעלה המוקרן סרטונים למשל מגש נאצוס יבוא מעולה, ובהפעלה ספורטיבי שולחן המבורגר יביא את החוגגים למוזה הנכונה. ככה בדיוק אפשר לסדר דוכנים מיוחדים כגון דוכן נקניקיות צבעוני ועם טעם משגע עם בר שייקים טעימים שיהפכו את המסיבה לחגיגה מגוונת בטעמה ומהממת מאוד. הדבר המיוחד של דוכני מזון הוא בצורה שהינם מפנים את בעלי הבית להתעסק במשהו החשוב והרציני, החגיגה לצידו של בנם או ביתם.

יום הולדת 16, יום הולדת 16, יום הולדת 16 לימי הולדת, יום הולדת 16 ליום הולדת, יום הולדת 16 ליום הולדת

סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר