יום הולדת 30

היי וברוכים הבאים, הגעתם לקטגוריית יום הולדת 30, אז סביר להניח שאתם חוגגים יום הולדת לילדים בקרוב. בדף שאליו הגעתם, בקטגוריית יום הולדת 30 תוכלו לראות את מגוון האמנים וההפעלות המיוחדים ביותר לחגיגת לימי הולדת

מגוון הצעות של יום הולדת 30 לבחירתכם

אלדו השף

מרכז, דרום
שף מקצועי שמזמין את הילדים להכיר את עולם המטבח דרך הפעלה ייחודית וקסומה.
19 המלצות

חגית שלו - צילום והפקה

כל הארץ

עופר ומאור כוכבי הצחוקייה

צפון, שרון, מרכז, ירושלים, דר
מופע מצחיק עד דמעות ישאיר את הילדים בלי אוויר בבטן, עם הרבה צבע, קצב והומור שילדים אוהבים
40 המלצות

מסיבת אולטרה סגול

צפון, שרון, מרכז, ירושלים, דר

סדנאות גיבוש יין ואלכוהול

כל הארץ

10 המלצות

חבילות מושלמות לימי הולדת 2-7

מרכז, ירושלים
חגיגה של פעם בדנה מביאה אליכם מכל טוב- מתנפחים, מתקנים, הפעלות והפתעות
89 המלצות

יום הולדת 30


כיצד לחגוג יום הולדת יחד עם יום הולדת 30
אירוע יומולדת מקיימים סה"כ יום ב12 חודשים, ובכל מסיבה ישנה התחושה שעושים מסיבה פעם ראשונה. ערב יומהולדת, לזה שאינו נזכר מאז הילדות זו מסיבה חד פעמית וייחודית. ההכנות לפני הערב המלהיב, ההתארגנות השמחה הנוכחית ידחפו את הפעלת השמחה לחגיגה שמתרחשת הרבה מעל לכמות מועטה שעות בודדות. רוצים לשמוח מעכשיו? ממשיכים! הכנת יומהולדת זו מתרחשת כמו אירוע גדול ממש בדומה לחתונה. מסיבה מסוג זה מחייבת תכנון והכנות כאשר חובה לצפות לפרטים ענקיים וצרים כאחד. המשהו ההתחלתי שאנחנו מחוייבים לדאוג לו זה אוירה. לשם כך נאלץ לבחור ממאגר של המפעילים והמפעילות המוצעות פה. הקטגוריה מכילה כמות יפה של אמני ילדים ומפעילות. בין אם זה ליצנים, קוסמים, נסיכות ואבירים, לשבור את הקרח, סדנאות, יום הולדת 30 או בר מתוקים.

התאמה ואוירה ליום הולדת
לאחר שראינו את הקטגוריה המעניינת, כמו יום הולדת 30, אפשר סופסוף לסדר את הקישוטים ליום ההולדת ואת כלל הדברים הנלווים. אם לדוגמא התאהבנו בנושא דוגמת איפור, אוירה הכוללת מתקנים מתנפחים דוגמת טירה ססגונית או אפילו נסיכות יכולה להיות מתאימה. את הנבחר מומלץ לכוון לקהל של הילדים, לקונספט המתאימה עבור יום ההולדת וכמובן התאמה למרחב החלל. נושאים שונים חוץ מעניין התפאורה שיש להביא לתשומת הלב בהכנות הם כמובן התאמה לקהל היעד, חניונים, כסאות למאגר הילדים ולא לשכוח גם כיסאות להורי החברים.

אוכל... קדימה אוכל
אין דבר כזה מסיבה בכלל בלי, עוגות, זה עובדה מוגמרת, אבל האמת היא שאין מסיבה ללא ממתקים צבעוניים שמסודרים לילדים בשפע. לרווחתם של ההורים כעת מיותר לעמול על האוכל של המסיבה ותפארתו. בסך הכל צריך הינו להשוות בין דוכני המזון המגוונים את אלו שיתאימו לאירוע של ילדכם. הדבר יותאם עבור ההפעלה למשל יום הולדת 30 שהבאתם ואולי אפילו בלי שום קשר, לבחור בר מתוקים שהחוגגים הכי מסמפטים. בהפעלה המוקרן סרט למשל דוכן פופקורן יבוא מתאים, ובהפעלה ספורטיבי מגש נקניקיות יביא את האורחים לתחושה הנכונה. כך או כך כדאי לשלב ברים מיוחדים כגון דוכן נקניקיות צבעוני וסופר טעים כולל בר מיצים מגרים שישנו את החגיגה למסיבה מגוונת בטעמה ומעניינת מאוד. הדבר הגדול של דוכנים הינו בכך שהינם תורמים לזמן הפנוי של ההורים להתעסק בדבר הבולט באמת, החגיגה לצידו של בנם או ביתם.

יום הולדת 30, יום הולדת 30, יום הולדת 30 לימי הולדת, יום הולדת 30 ליום הולדת, יום הולדת 30 ליום הולדת

סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר