יום הולדת 40

שלום וברוכים הבאים, הגעתם לקטגוריית יום הולדת 40, אז קרוב לוודאי שאתם חוגגים יום הולדת לילדים בשבועות הקרובים. כאן, בקטגוריה של יום הולדת 40 תוכלו לראות את מאגר האמנים וההפעלות המיוחדים ביותר למסיבת לימי הולדת

מגוון הצעות של יום הולדת 40 לבחירתכם

ODTeam - הפעלות גיבוש וסדנאות

כל הארץ

"הקברט הלטיני"

צפון, מרכז, ירושלים, דרום, אי

11 המלצות

מופע בידור וטלפתיה

כל הארץ

4 המלצות

עופר ומאור כוכבי הצחוקייה

צפון, שרון, מרכז, ירושלים, דר
מופע מצחיק עד דמעות ישאיר את הילדים בלי אוויר בבטן, עם הרבה צבע, קצב והומור שילדים אוהבים
40 המלצות

אלדו השף

מרכז, דרום
שף מקצועי שמזמין את הילדים להכיר את עולם המטבח דרך הפעלה ייחודית וקסומה.
19 המלצות

חגית שלו - צילום והפקה

כל הארץ

לייזר קראפט

כל הארץ
הפעלה אנרגטית ומאתגרת מלאת ריגושים עם משחק הלייזר טאג המהפנט והמדליק!
13 המלצות

יום הולדת 40


כיצד לארגן מסיבה יחד עם יום הולדת 40
חגיגת יומהולדת חוגגים סך הכל פעם ב12 חודשים, ותמיד פעם ישנה ההרגשה שמקיימים חגיגה פעם ראשונה. הפעלת יומולדת, לזה שלא נזכר מגיל בית הספר זו מסיבה יחידה ומהממת. ההכנות לקראת המאורע החגיגי, הסידורים והחגיגה עצמה ידחפו את חגיגת היום הולדת להצגה שממשיכה הרבה מעל לכך וכך שעות בודדות. אז מה, שואלים איך לחגוג מעכשיו? נקסט! אירוע יומהולדת זו סוג של הפקה ממש בדומה לחתונה. מסיבה מסוג זה דורשת תכנון והכנות כי יש לדאוג לאביזרים ודברים רחבים וקטנים כאחד. המשהו ההתחלתי שאנו צריכים לדאוג לו זה אביזרים. לזה נצטרך לברור מבין שלל של המפעילים והמפעילות המופיעות כאן. הקטגוריה כוללת מספר רב בה תמצאו כוכבי ילדים וכוכבות. למשל ליצניות, קוסמות, איפור, זומבה, אביזרים, יום הולדת 40 או בר מתוקים.

התאמה ותפאורה לחגיגה
לאחר שבחרנו את הקטגוריה המתאימה, כמו יום הולדת 40, הגיע הזמן להתחיל לארגן את התפאורה ליום ההולדת ואת שאר הדברים הנלווים. אילו לצורך העניין רצינו בקונספט כמו ספא, תפאורה שכוללת מתנפחים של טירה מקושטת או אפילו פיות יכולה להתאים בול. את הדבר שעשה לכם את זה יש להתאים לגיל המתארחים, נושא המתאימה עבור המסיבה ולא לשכוח התאמה למראה האולם. נושאים נוספים מלבד התפאורה שיש להביא לתשומת הלב בארגון הם כמו נוחות כניסה, מקומות חניה, כסאות לכלל המתארחים ובמידת הצורך כמו כן כסאות לאמהות של המתארחים.

אוכל וכיבוד
לא קיימת אירוע בכלל בלי, עוגות, זה עובדה מוגמרת, האמת זו שאין מסיבה ללא מאכלים צבעוניים שמתוקתקים לחוגגים כיד המלך. לשמחת הורי ילד או ילדת יום ההולדת כיום אין צורך עבור השולחן של יום ההולדת ועיצובו. בסך הכל צריך הוא לבחור בין הדוכנים המגוונים את הדוכנים שיסתדרו למסיבה של החוגג. הדבר יכול להיות עבור ההפעלה למשל יום הולדת 40 שבחרתם עם או בלי אף קשר, להביא את דוכני המזון שהילדים ממש מסמפטים. ביום הולדת של סרטונים לדוגמא שקית ציפס יהיה מתאים, ובהפעלה של כדורגל מגש המבורגר יביא את האורחים לתחושה המיטבית. ככה בדיוק ניתן להוסיף ברים מגוונים דוגמת בר מתוקים צבעוני ועם טעם משגע עם שולחן פירות קרירים שידחפו את יום ההולדת לחגיגה קולינרית בראיה ומהממת במיוחד. הדבר המיוחד של דוכנים הוא בצורה שהינם מפנים את הורי החוגגים לעסוק בדבר החשוב והחשוב ביותר אפילו, המסיבה יחד עם החוגג, ילדם.

יום הולדת 40, יום הולדת 40, יום הולדת 40 לימי הולדת, יום הולדת 40 ליום הולדת, יום הולדת 40 ליום הולדת

סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר