ימי גיבוש

שלום וברוכים הבאים, אם אתם נמצאים בקטגוריית ימי גיבוש, אז כנראה שאתם חוגגים יום הולדת לילדים בימים הקרובים. בדף שאתם נמצאים, בקטגוריה של ימי גיבוש תמצאו את מיטב המפעילים וההפעלות האיכותיים ביותר לחגיגת ליום הולדת

עולם של נסיכות ואבירים

מרכז, ירושלים
יום הולדת מהאגדות, הפעלה מדהימה ומרתקת של נסיכות ואבירים עם שלל אביזרים, תפאורה והמון הפתעות.
6 המלצות

ODTeam - הפעלות גיבוש וסדנאות

כל הארץ

חגית שלו - צילום והפקה

כל הארץ

סדנאות גיבוש יין ואלכוהול

כל הארץ

10 המלצות

טקטיקס למבוגרים

כל הארץ

4 המלצות

שורדים עם שילת

צפון, מרכז, דרום

1 המלצות

רוברט פעילויות אתגר

מרכז, דרום
יום הולדת מאתגר וחוויתי שבו הילדים מעצימים את עצמם עם פעילות מקורית וספורטיבית

ימי גיבוש


הדרך לארגן יום הולדת לצידו של ימי גיבוש
מסיבת יומולדת עושים רק פעם בשנה קלנדרית, ובכל פעם ישנה התחושה שמקיימים הפעלה פעם ראשונה. אירוע יומולדת, למי ששכח ולא זוכר מימי ילדותו זו מסיבה יחידה ומהממת. החשש לקראת החגיגה המרגש, הסידורים השמחה הזו ידחפו את הפעלת היומולדת להפעלה שממשיכה הרבה מעל לכמה שעות קצרות. מה דעתכם לחגוג מעכשיו? קדימה! חגיגת יומולדת הינה דומה בעצם אירוע גדול לכל דבר ועניין. חגיגה כזו דורשת התארגנות וכמובן חייבים לדאוג לפרטים ענקיים וקטנים כאחד. המשהו ההתחלתי שיש חייבים לטפל בו זה רעיון. לכך נצטרך לברור מבין שלל של המפעילים והמפעילות הקיימות באתר. קטגוריה מאגדת כמות יפה של מפעילים וכוכבות. למשל ליצנית, קוסם, איפור, דוגמניות, אביזרים, ימי גיבוש או בר מתוקים.

סידור וקישוטים לחגיגה
לאחר שראינו את ההפעלה המתאימה, למשל ימי גיבוש, הגיע הזמן להתחיל לסדר את האביזרים לחגיגה ואת כלל הדברים הנלווים. נגיד למשל בחרנו בנושא של איפור, הלבשה הכוללת מתקן מתנפח דוגמת טירה ססגונית או אפילו פיות יכולה להתאים. את הדבר שעשה לכם את זה מומלץ להתאים לגילאים החוגגים, תחום המתאימה עבור החגיגה ולא לשכוח התאמה למרחב החדר. היבטים נוספים זולת הקישוטים שצריך לקחת בחשבון בהכנות הינם ללא כל ספק נגישות, חניונים, כסאות לכל הילדים ולא לשכוח גם כסאות להורי האורחים.

אוכל וכיבוד
לא קיימת אירוע בלי, עוגת יום ההולדת, זו עובדה מוגמרת, האמת הינה שלא תמצאו מסיבה חסרת ממתקים איכותיים שמוגשים למוזמנים בהמוניהם. למזלם של הורי ילד או ילדת יום ההולדת בשנים אלו מיותר לדאוג לסידור על האוכל של יום ההולדת וארגונו. החלק הקשה היחידי הינו לבחור בין דוכני המזון האיכותיים את הטובים שיתאימו לאירוע של ילדכם. זה יותאם עבור ההפעלה למשל ימי גיבוש שהבאתם או אפילו ללא שום קשר, להזמין בר מתוקים שהילדים סופר אוהבים. ביום הולדת של סרט למשל מגש פופקורן זה מותאם, ובחגיגה אתגרי פלטת נקניקיות יכניס את האורחים למוזה המתאימה. כך או כך ניתן לסדר מאכלים מגוונים כמו שולחן פיתות עם זעתר מעוצב וטעים כולל בר פירות מגרים שיהפכו את יום ההולדת למסיבה אינסטרומנטלית בטעמה ומהממת מאוד. היתרון הגדול של דוכנים הוא זה שהם מפנים את ההורים להתעסק במשהו הבולט והרציני, המסיבה לצידו של בנם או ביתם.

ימי גיבוש, ימי גיבוש, ימי גיבוש לימי הולדת, ימי גיבוש ליום הולדת, ימי גיבוש ליום הולדת

סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר