ליצניות

שלום וברוכים הבאים, הגעתם לקטגוריית ליצניות, אז קרוב לוודאי שאתם חוגגים יום הולדת לילדים בימים הקרובים. בדף שאתם נמצאים, בקטגוריה של ליצניות תמצאו את קבוצת המפעילים וההפעלות המגניבים ביותר למסיבת לימי הולדת

מגוון הצעות של ליצניות לבחירתכם

שרית הליצנית והמפעילה

צפון
מסיבה של פעם בחיים עם ליצנית היתולית, הרבה הפתעות וחגיגה של ממש
12 המלצות

להטוטל הפעלת ג'אגלינג חוויתית

כל הארץ
בואו להיות להטוטני יום הולדת במסיבת קרקס משלכם! הפעלה ייחודית לגילאי 5-13.
11 המלצות

דיג ודוג זוג ליצנים במופע מדהים

צפון, שרון, מרכז, ירושלים, דר
שני ליצנים מצחיקים במיוחד ישאירו את הילדים בלי אוויר לנשימה ביום הולדת שמח ומהנה
55 המלצות

טרימפלימפה

צפון, מרכז, ירושלים, דרום, אי
יום הולדת מושלמת! ילד/ת יום ההולדת בתוך בועת סבון, חגיגה של להטוטנות וגאגלינג ועוד.

ליצניות


איך לארגן יום הולדת לצידו של ליצניות
חגיגת יומהולדת מקיימים מקסימום יום ב12 חודשים, וכמו תמיד, בכל פעם נראה שחוגגים הפעלה ייחודית. מסיבת יומולדת, לזה ששכח ולא זוכר מימי גיל הגן היא חגיגה ייחודית ומהממת. החשש לפני המאורע החגיגי, ההכנות השמחה הנוכחית ידחפו את מסיבת היומולדת להצגה שמתקיימת המון מעל למספר שעות מינימליות. רוצים לחגוג מעכשיו? גו! הכנת יומולדת היא בעצם הפקה בכל סדר גודל. היא צריכה התארגנות כי חובה לדאוג לדברים ענקיים וקטנים כאחד. הדבר הראשוני שיש צריכים לא לשכוח אותו זה אוירה. לכך נצטרך לברור מדפי של המפעילים והמפעילות המוצעות פה. כל קטגוריה מאגדת סכום נכבד בה תמצאו כוכבי ילדים ומפעילות. בין אם זה ליצנית, קוסם, נסיכות ואבירים, זומבה, אביזרים, ליצניות או בר מתוקים.

התאמה ותפאורה ליום הולדת
אחרי שסימנו את הקבוצה המעניינת, כמו ליצניות, נוכל להתחיל לארגן את האביזרים לחגיגה ואת כלל הנושאים הנוספים. אם למשל בחרנו בתחום של ספא, הלבשה שכוללת מתנפחים של אחוזה ססגונית כמו מלכות תוכל להיות מתאימה. את הנבחר חייבים להתאים לקהל החוגגים, אוירה הנבחרה עבור החגיגה וכמובן גם למראה הסלון/הגינה. פרטים שונים זולת הקישוטים שצריך לקחת בחשבון בהכנות הם כמובן נגישות, חניה, מושבים למאגר החוגגים ובמידת הצורך בנוסף כסאות להורי המתארחים.

בר מתוקים? דוכני מזון?
אין חגיגה ללא, עוגה, זו דבר רגיל, אבל האמת היא שלא תמצאו יום הולדת חסרת מאכלים איכותיים שמתוקתקים לילדים בשפע. למזלם של ההורים כעת אין צורך לעמול על האוכל של יום ההולדת ותפארתו. החלק הקשה היחידי זה להשוות בין הספקים המובילים את אלו שיסתדרו למסיבה של ילדכם. זה יותאם עבור האומן למשל ליצניות שבחרתם ואולי אפילו בלי אף קשר, להזמין את בר הממתקים שהחוגגים הכי אוהבים. בהפעלה עם סרט למשל מגש ציפס יהיה מתאים, וביום הולדת כדורסל מגש פיצה יוביל את הילדים לתחושה המתאימה. בצורה זו ניתן להוסיף דוכנים מגוונים דוגמת בר נקניקיות מעוצב וטעים עם בר פירות קרירים שיהפכו את יום ההולדת לחגיגה אינסטרומנטלית בטעמה ומעניינת ממש. היתרון המיוחד של דוכני מזון הינו בכך שהם תורמים לזמן הפנוי של הורי החוגגים להתעסק בעניין החשוב והחשוב ביותר אפילו, החוויה לצידו של החוגג, ילדם.

ליצניות, ליצניות, ליצניות לימי הולדת, ליצניות ליום הולדת, ליצניות ליום הולדת

סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר