סדנת צחוק

אהלן וברוכים הבאים, הגעתם לקטגוריית סדנת צחוק, אז קרוב לוודאי שאתם חוגגים יום הולדת לילדים בשבועות הקרובים. בדף שאליו הגעתם, בקטגוריית סדנת צחוק תוכלו לראות את מגוון המפעילים וההפעלות המיוחדים ביותר למסיבת ליום הולדת

להיקרע מצחוק עם עדי רוזן

כל הארץ

1 המלצות

לאלילנד מסיבת צחקוקים

כל הארץ
מסיבת הצחקוקים של לאלילנד חוויה של צחוק ומשחקים, תחרויות והמון פרסים והפתעות.

עופר ומאור כוכבי הצחוקייה

צפון, שרון, מרכז, ירושלים, דר
מופע מצחיק עד דמעות ישאיר את הילדים בלי אוויר בבטן, עם הרבה צבע, קצב והומור שילדים אוהבים
40 המלצות

סדנת צחוק


איך לחגוג מסיבה לצידו של סדנת צחוק

אירוע יומהולדת עושים הכי הרבה ערב ב12 חודשים, וכמו תמיד, בכל יום הולדת מרגיש שחוגגים חגיגה יחידה. אירוע יום הולדת, למי שאינו נזכר מימי הילדות הינה הפעלה יחידה ומהממת. ההכנות קודם החגיגה המלהיב, הסידורים והחגיגה הזו הופכים את מסיבת השמחה לחגיגה שמתקיימת המון מעבר לכך וכך שעות קצרות. אז מה, שואלים איך לחגוג מעכשיו? נקסט! אירוע יומהולדת זו בעצם חגיגה אפילו כמו חתונה. מסיבה מסוג זה צריכה התארגנות וכמובן חייבים לצפות לאביזרים ודברים גדולים ופיציים כאחד. הדבר הראשוני שאנחנו חייבים להחליט עליו הוא אוירה. לכך נעזר לבחור מדפי של המפעילים והמפעילות הנמצאות באתר זה. כל קטגוריה מכילה כמות גדולה של כוכבי ילדים וכוכבות. למשל ליצנית, קוסמת, ספא, דוגמניות, אביזרים, סדנת צחוק או דוכני מזון.

עיצוב וקישוטים למסיבה

אחרי שסימנו את ההפעלה המעניינת, לדוגמא סדנת צחוק, אפשר סופסוף לתכנן את הקישוטים לחגיגה ואת כל הנושאים הנוספים. נגיד למשל רצינו בקונספט כמו נסיכות ואבירים, תפאורה הכוללת מתנפחים דוגמת טירה ססגונית או נסיכות תוכל להיות מתאימה. את הדבר שעשה לכם את זה יש להכווין לגיל של הילדים, לקונספט המתאימה עבור המסיבה ולא לשכוח במיוחד לגודל הסלון/הגינה. נושאים שונים מלבד האביזרים שיש להביא בחשבון בהכנות הינם ללא כל ספק התאמה לקהל היעד, חניונים, מקומות ישיבה לכל הילדים והכי חשוב כמו כן כסאות להורים של החברים.

אוכל וכיבוד

אין דבר כזה מסיבה בכלל בלי, עוגת יום ההולדת, זו עובדה מוגמרת, אבל האמת היא לא קיימת מסיבה ללא מאכלים טעימים שמוגשים למוזמנים בהמוניהם. למזלם של הורי החוגגים בימים אלו מיותר לדאוג לסידור עבור שולחן המסיבה ותפארתו. החלק הקשה היחידי הינו לבחור בין הדוכנים המגוונים את הטובים שיסתדרו לאירוע שלכם. הדבר יותאם במיוחד לסוג האומן למשל סדנת צחוק שבחרתם עם או ללא אף קשר, להביא את בר הממתקים שאלו החוגגים סופר מסמפטים. ביום הולדת המוקרן סרטונים לדוגמא מגש נאצוס יהיה מעולה, ובהפעלה אתגרי דוכן פיצה יביא את החוגגים לתחושה הנכונה. כך או כך אפשר לסדר דוכנים מגוונים דוגמת שולחן נקניקיות צבעוני וטעים כולל שולחן מיצים טעימים שישנו את המסיבה לחוויה מגוונת בטעמה ומהממת ממש. הדבר העצום של דוכני מזון טמון בכך שהינם מפנים את הורי החוגגים להתעסק במשהו המעניין באמת, החוויה עם בנם או ביתם.

סדנת צחוק, סדנת צחוק, סדנת צחוק לימי הולדת, סדנת צחוק ליום הולדת, סדנת צחוק ליום הולדת

סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר