סמי הכבאי

שלום לכם וברוכים הבאים, כרגע נכנסתם לקטגוריית סמי הכבאי, אז סביר להניח שאתם חוגגים יום הולדת לילדים בקרוב. בדף זה, בקטגוריית סמי הכבאי תגלו את קבוצת המפעילים וההפעלות המדליקים ביותר למסיבת לימי הולדת

שרית הליצנית והמפעילה
צפון

מסיבה של פעם בחיים עם ליצנית היתולית, הרבה הפתעות וחגיגה של ממש


12 המלצות

טול טול הליצנית וסמי הקוסם
מרכז, ירושלים, דרום


1 המלצות   |   החל מ: ₪800

על הגל עם סיגל
מרכז


2 המלצות

סמי הכבאי

הצורה לארגן יום הולדת לצידו של סמי הכבאי

מסיבת יומולדת עושים הכי הרבה יום בשנה קלנדרית, ובכל מסיבה נראה שעושים חגיגה פעם ראשונה. ערב יום הולדת, למי ששכח ולא זוכר מימי בית הספר היא חגיגה פעם ראשונה ובלתי נשכחת. ההתרגשות לקראת היום החגיגי, ההתארגנות השמחה הנוכחית ידחפו את הפעלת היומולדת להצגה שמתרחשת המון מעבר לכמות מועטה שעות מינימליות. אז מה, שואלים איך לחגוג מעכשיו? גו! חגיגת יומולדת הינה מתרחשת כמו חגיגה לכל דבר ועניין. מסיבה מסוג זה דורשת התארגנות וכמובן חובה לדאוג לפרטים גדולים ופיציים כאחד. הדבר הראשון שאנחנו חייבים לדאוג לו זה אביזרים. לכך נצטרך לסמן משלל הקטגוריות הקיימות באתרנו. קטגוריה מאגדת מספר רב של אמני ילדים וכוכבות ילדים. זה יכול להיות ליצנית, קוסמת, נסיכות ואבירים, זומבה, סדנאות, סמי הכבאי או בר מתוקים.

סידור ואוירה לחגיגה

לאחר שבחרנו את הקבוצה המעניינת, למשל סמי הכבאי, הגיע הזמן להתחיל לתכנן את הקישוטים לחגיגה ואת כלל הדברים שנותרו. אם לדוגמא התאהבנו בתחום כמו נסיכות ואבירים, תפאורה הכוללת מתקן מתנפח כמו וילה ססגונית או אפילו נסיכות תוכל להתאים בול. את מה שנבחר חייבים לכוון לקהל החוגגים, לקונספט של המסיבה ובטח ובטח גם לגודל האולם. היבטים אחרים זולת הקישוטים שמומלץ לקחת בחשבון בהכנות הינם כמובן נגישות, חניונים, כסאות לכלל החוגגים ובמידת הצורך גם ספסלים לאמהות של האורחים.

אוכל וכיבוד

לא קיימת מסיבה בכלל בלי, עוגה, זו עובדה מוגמרת, אבל האמת זו שלא תמצאו חגיגה בלי מאכלים איכותיים שמעוצבים לילדים כיד המלך. לרווחתם של הורי החוגגים בשנים אלו אין סיבה לעמול על שולחן יום ההולדת ועיצובו. בסך הכל צריך הינו להשוות בין דוכני המזון המגוונים את הטובים שיתאימו למסיבה של ילדכם. זה יבחר עבור כוכב הילדים או סמי הכבאי שהבאתם עם או בלי אף זיקה, לבחור את דוכני המזון שהילדים ממש מסמפטים. ביום הולדת עם סרט לדוגמא חבילת נאצוס יהיה מושלם, ובהפעלה כדורסל שולחן נקניקיות יביא את החוגגים לאווירה המיטבית. כך או כך אפשר לסדר דוכנים מגוונים כמו בר נקניקיות מעוצב וטעים יחד עם דוכן מיצים טעימים שיהפכו את המסיבה לחוויה קולינרית במראיה ומהממת ממש. היתרון העצום של בר מזון טמון בכך שהינם תורמים לזמן הפנוי של בעלי הבית לעסוק בעניין החשוב והחשוב ביותר אפילו, המסיבה עם החוגג, ילדם.

סמי הכבאי, סמי הכבאי, סמי הכבאי לימי הולדת, סמי הכבאי ליום הולדת, סמי הכבאי ליום הולדת

סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר