פיטר פן

אהלן וברוכים הבאים, כרגע נכנסתם לקטגוריית פיטר פן, אז קרוב לוודאי שאתם חוגגים יום הולדת לילדים אוטוטו. בדף זה, בקטגוריה של פיטר פן תוכלו לראות את מגוון המפעילים וההפעלות המיוחדים ביותר לחגיגת ליום הולדת

עד עצם היום הזה

צפון, מרכז, דרום

1 המלצות

גיבורי על בתחפושות - הניריטרון

צפון, שרון, מרכז, דרום
חגיגה מהנה בה הילדים בתחפושת גיבורי על ונסיכות בשילוב הצגה קסומה.
103 המלצות

LaPanim לילדים

מרכז, דרום
יום הולדת מתקרב? מגוון הפעלות מדליקות בהתאמה אישית לחווית יום הולדת בלתי נשכחת!
13 המלצות

פיטר פן


איך לארגן אירוע לצידו של פיטר פן
חגיגת יום הולדת יש סה"כ פעם שנה עברית, ותמיד מסיבה ישנה ההרגשה שזו מסיבה ייחודית. חגיגת יום הולדת, לזה שלא נזכר מתקופת גיל הגן היא מסיבה ייחודית ומדהימה. ההכנות טרם היום החגיגי, הסידורים השמחה הנוכחית ידחפו את הפעלת יום ההולדת לחגיגה שמתרחשת מלא מעל לכמה שעות קצרות. אז מה, שואלים איך לשמוח מעכשיו? ממשיכים! אירוע יומולדת הינה בעצם אירוע גדול לכל דבר ועניין. יום הולדת צריכה תכנון והכנות כאשר יש לדאוג לפרטים רחבים וקטנים יחד. הדבר ההתחלתי שיש חייבים להחליט עליו זה קונספט. לזה נאלץ לסמן משלל של המפעילים והמפעילות המופיעות פה. כל קטגוריה מאגדת סכום נכבד של מפעילים וכוכבות. זה יכול להיות ליצנית, קוסם, ספא, זומבה, סדנאות, פיטר פן או דוכני מזון.

עיצוב וקישוטים ליומולדת
אחרי שבחרנו את הקבוצה המעניינת, למשל פיטר פן, נוכל סוף סוף לארגן את הקישוטים למסיבה ואת כל הנושאים הנוספים. נגיד לדוגמא בחרנו בקונספט כמו ספא, אוירה הכוללת מתקן מתנפח כמו וילה מקושטת או אפילו מלכות מסוגלת להיות מתאימה. את מה שאהבתם חייבים להתאים לגיל של הילדים, אוירה של האירוע ולא לשכוח גם למרחב האולם. פרטים אחרים זולת האביזרים שיש להביא ולדאוג להם בסידור אלו ללא כל ספק נוחות כניסה, חניונים, כורסאות לכל הילדים ולא לשכוח בנוסף מקומות ישיבה להורים של המוזמנים.

זה הזמן לאכולללל...
אין דבר כזה מסיבה בלי אף, עוגה, זה דבר רגיל, אבל האמת הינה שלא תמצאו חגיגה בלי ממתקים טעימים שמתוקתקים למוזמנים כיד המלך. לשמחת ההורים כיום אין סיבה עבור שולחן יום ההולדת ותפארתו. החלק הקשה היחידי זה לבחור בין הספקים המובילים את הטובים שיתאימו לחגיגה שלכם. זה יכול להיות במיוחד לסוג האומן או פיטר פן שהבאתם או אפילו ללא אף זיקה, לבחור את דוכני המזון שהילדים ממש מסמפטים. בהפעלה של סרט לדוגמא שקית נאצוס זה מעולה, וביום הולדת של כדורגל דוכן נקניקיות יכניס את הילדים לתחושה המתאימה. ככה בדיוק אפשר לחבר דוכנים מיוחדים דוגמת בר פיתות עם זעתר מיוחד וטעים עם דוכן פירות מגרים שידחפו את יום ההולדת למסיבה מגוונת במראיה ומהממת במיוחד. היתרון העצום של בר מזון הינו בצורה שהם מפנים את בעלי הבית לעסוק בדבר המעניין באמת, החוויה יחד עם הילד.

פיטר פן, פיטר פן, פיטר פן לימי הולדת, פיטר פן ליום הולדת, פיטר פן ליום הולדת

סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר